reklama

Forum - GTA SAN ANDREAS - Kod/Mod na nieśmiertelność

Poziom: 16
Jaberek dodano: 23.02.2008, 15:42 #1
Witam !
Ja ogólnie lubie bawić sie w SA niż grać, tak więc chciałbym być nieśmiertelny...

Po wpisaniu kodu BAGUVIX (z opisem "nieśmiertelność") - jestem tylko nieśmiertelny na strzały (a i tak nie wszystkie)...
Zabija mnie skok z wysokiej wysokości, wybuch a także policyjny helikopter... Wiem że można ratować się odnowieniem zdrowia HESOYAM ale jest to męczące, i nie zawsze pomaga (czasem sie ginie na hita)...

Tak więc jest jakiś kod / mod który pozwoli mi być nieśmiertelnym?
Iiii... Tak już z innej beczki, pobrałem Crazy Trainer tylko po to by spawnować pojazdy (PSHIFT + 0)
Może tam jest opcja nieśmiertelności, jeżeli tak, to jaki tam jest skrót klawiszowy? (Bo ja po ang. ani w ząb)

Proszę o pomoc i z góry dziękuje ;)

#down
żal. Ja prosze o pomoc, a nie pisze tego żeby sie pożalić jeżeli zrozumiałeś ~.~
d12 dodano: 23.02.2008 16:26 #2
Poszukaj po trainerach, ew. speisshtein all in one mod.
Jaberek dodano: 25.02.2008 00:00 #3
odswiezam
Ganjalf dodano: 25.02.2008 06:56 #4
Pizzadox robi dobre trainery. Kopiujesz go do folderu z grą.

http://gtasite.pl/432,download.html
Veron dodano: 25.02.2008 13:21 #5
Tak wogule to nie szanuje tych co grają z kodami, bo to dzieciaki, no ale sam przeszlem gre 100% bez kodów wiec mi się tera nudzi i używam S0 bieta :P Nie gram w sa-mp więc nie mówcie że używam cheatów. Zainstaluj sobie s0 bieta ale nie graj z tym na sa-mp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tam jest nieśmiertelność, grawitacja, wszystkie kody co znasz. I to sięnie "pisze" tylko na f11 włączasz takie okienko... Pisze S0 biet ja jak napisze poprawnie sobiet to jest cenzura...
Pozdro
lyndows dodano: 10.03.2008 23:27 #6
Jest zwykły kod na nieśmiertelność. Poszukaj tutaj http://gtasi(...)gta.html . Ten kod to BAGUVIX jest on na nieskończone zdrowie.
VC Corleone dodano: 10.03.2008 23:34 #7

Jaberek napisał:

Po wpisaniu kodu BAGUVIX (z opisem "nieśmiertelność") - jestem tylko nieśmiertelny na strzały (a i tak nie wszystkie)...
Zabija mnie skok z wysokiej wysokości, wybuch a także policyjny helikopter... Wiem że można ratować się odnowieniem zdrowia HESOYAM ale jest to męczące, i nie zawsze pomaga (czasem sie ginie na hita)...

krzysiek288, autor tematu w pierwszym poście napisał, że nie chodzi mu o BAGUVIX...
MatiSk8 dodano: 10.03.2008 23:40 #8
Zrobie ci na jutro taki trainer. God moda będziesz włączał np. klawiszem "Y" a wyłączał klawiszem "N".
Asmodeus dodano: 12.03.2008 00:02 #9

MatiSk8 napisał:

Zrobie ci na jutro taki trainer. God moda będziesz włączał np. klawiszem "Y" a wyłączał klawiszem "N".

To jak mu go zrobisz to go umieść na jakimś trwałym hostingu a ja przeniosę ten temat do "Modyfikacji"
bo ewentualny następny poszukiwacz moda na nieśmiertelność będzie go szukać właśnie tam...
MatiSk8 dodano: 12.03.2008 06:58 #10
OK. Narazie mam pewnien problem z odpowiednią wartością zdrowia, ale powoli go rozwiązuję ;)
Poziom: 17
Ascred dodano: 12.03.2008 07:20 #11
A jak nikt nie chce czekać to ściągnij sobie Crazy Trainera i daj: ctrl+1
Mefisto92 dodano: 15.03.2008 01:18 #12
ten trainer tez sie nie sprawdza jak spadasz z duzej wysokosci i uderzysz w kant czegos np. budynku

ale trainer bajerancki polecam
koloses dodano: 15.03.2008 09:14 #13

Jaberek napisał:

Witam !
Ja ogólnie lubie bawić sie w SA niż grać, tak więc chciałbym być nieśmiertelny...

Tak więc jest jakiś kod / mod który pozwoli mi być nieśmiertelnym?
Iiii... Tak już z innej beczki, pobrałem Crazy Trainer tylko po to by spawnować pojazdy (PSHIFT + 0)
Może tam jest opcja nieśmiertelności, jeżeli tak, to jaki tam jest skrót klawiszowy? (Bo ja po ang. ani w ząb)

Proszę o pomoc i z góry dziękuje ;)

#down
żal Ja prosze o pomoc, a nie pisze tego żeby sie pożalić jeżeli zrozumiałeś ~.~

5 Minut roboty w cheat engine ech włączasz goda ctrl+1 i tak samo wyłączasz
P.R.O.S.Z.E http://www.speed(...)182.html
GTA S.A. dodano: 11.07.2008 15:11 #14
ej a da ktoś program do czitów

won cziterze
Kryzak dodano: 12.07.2008 15:09 #15
Ja wgrałem sobie patch z downloadu gtasite który umożliwia wybieranie wyglądu CJ i jest tam informacja że jeśli mam spaczowaną gre to nie powinienem go zainstalować ale i tak go zainstalowałem i byłem nieśmirtelny (na pewno na strzały i upadki bo więcej nie kombinowałem) po włączeniu gry tyle że trzeba grać od nowa

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.