X
reklama

Forum - GTA SAN ANDREAS - Potrzebujesz pewnej modyfikacji a nie możesz jej znaleźć? Napisz tutaj!!!

Poziom: 16
Asmodeus dodano: 07.04.2008, 22:55 #1
W związku iż poprzedni temat był lekko stary a linki do większości modów padnięte otwieram nowy z prośbami o modyfikacje. Jednak mam zastrzeżenie do piszących poszukiwaczy nowych wrażeń w SA, nie wymyślajcie bóg wie jakich rzeczy które byście chcieli tu znaleźć i jeszcze słowo do pomagających by szukali rzetelnie i nie wprowadzali ludzi w błąd twierdząc że "dany mod na pewno nie istnieje". To tyle.

//Jogi: Komuś się temat wolno wczytywał?
//Asmodeus: Ja też lubię zmiany...
bestas dodano: 08.04.2008 08:31 #2
czy mógł by mi ktoś zrobić logo Lecha na garażu w domu CJ i koszulke z napisem Lech Poznań plz
POZDRO
Dante dodano: 08.04.2008 14:09 #3
OMG... Co za dziecko, tu się prosi o modyfikację, która ISTNIEJE! Ja bym potrzebował skin Chrisa Redfielda z Resident Evila, wiem, że taki jest, bo go widziałem, a teraz jest mi potrzebny, a nie mogę go znaleźć. Z góry dzięki.
F3N1X dodano: 08.04.2008 20:47 #4
Jest może mod dzięki któremy samochodzy nie znikają?
czyli że jak zostawimy samochód na molo pojedziemy na groove i znowu na molo żeby on tam stał jeszcze

jest takie coś?
kanemo dodano: 09.04.2008 13:20 #5
nie wiem.. ale to dobra stronka z modami jest Klik tu
Dante dodano: 09.04.2008 15:05 #6
NIE SPAMUJ! OMG, ale n00b. Tam nie ma modów, młotku...
Ej to nikt nie znalazł tego skina?
asterix61 dodano: 10.04.2008 13:32 #7
Potrzebuje modyfikacji. Powiem tylko ze jest taka ale zapisana w cleo a ja potrzebuje takiej zeby dopisać do pliku i zeby to cały czas było w gta. a więc tak.

Potrzebuje mod na to zeby zakładać kask wsiadając na motór. Tylko ze mi chodzi ze zakłada zwykły kask na motory, na crossa i quada zakłada ten freestylowy a na choperze nie zakłada w ogóle Very Happy

Tego modu nigdzie nie widziałem. A chodzi mi o coś ala gta IV czyli słyszenie muzy która leci w wozie.

Ostatnia to pod noszony przy sobie. CHodzi mi o to ze nie ze cały czas leci, tylko ze można go używać po kupieniu w sklepie ipoda ( mógłby to być podmieniony model jakiegoś łańcucha w binco)

Za każdą modyfikacje będzie respekt. dzięki.
Mefisto92 dodano: 10.04.2008 13:37 #8

asterix61 napisał:

Potrzebuje modyfikacji. Powiem tylko ze jest taka ale zapisana w cleo a ja potrzebuje takiej zeby dopisać do pliku i zeby to cały czas było w gta. a więc tak.

Potrzebuje mod na to zeby zakładać kask wsiadając na motór. Tylko ze mi chodzi ze zakłada zwykły kask na motory, na crossa i quada zakłada ten freestylowy a na choperze nie zakłada w ogóle Very Happy

Tego modu nigdzie nie widziałem. A chodzi mi o coś ala gta IV czyli słyszenie muzy która leci w wozie.

Ostatnia to pod noszony przy sobie. CHodzi mi o to ze nie ze cały czas leci, tylko ze można go używać po kupieniu w sklepie ipoda ( mógłby to być podmieniony model jakiegoś łańcucha w binco)

Za każdą modyfikacje będzie respekt. dzięki.

a czemu nie chcesz w cleo
wystarczy ze cały zcas masz tam wklejony ten plik i cały zcas bedzie ci zakładał kask
ja uwazam ze lepsze cleo bo trak to musiałbys jeszcze gre od nowa zaczynac
Dante dodano: 10.04.2008 14:06 #9
Ej ludziki, to nikt mi nie pomoże?? Bo ponawiam prośbę o ten skin, już chyba trzeci raz =P, a wiem, że taki istnieje, bo go widziałem, tyle, że nie mogę go ponownie znależć =P. To pomoże mi ktoś, czy nie?
asterix61 dodano: 10.04.2008 14:06 #10
gtyko ze jak do cleo ostatnio wrzuciłem kilka fajnych modów to żaden nie działał. Gdzieś pisało ze trzeba wgrać z sannny builder wtedy gra cleo, wrzuciłem pliczki do folderu włączam save, wsiadam na motur nic, włączam nową gre nic.
Dante dodano: 10.04.2008 14:09 #11
A wgrałeś przez Sanny Buildera? Tam, jak go włączysz, to w prawym dolnym rogu ci się pojawi w czerwonej ramce napis "cleo" i tam klikasz i Instaluj, jak nie bedzie sie dalo, to klikasz w ten tekst umowy, wybierasz katalog z grą i instalujesz bibliotekę cleo. Potem kopiujesz do folderu cleo moda i włączasz grę i cieszysz się modem.
asterix61 dodano: 10.04.2008 14:13 #12
dobra spróbuje jesce raz, chociaż robiłem tak jak napisałęś
Mefisto92 dodano: 10.04.2008 14:22 #13
masz jakiegos dziwnego tego sannego
ja zainstalowałem i samo pytało gdzie san andreas i samo instalowało cleo
Dante dodano: 10.04.2008 15:05 #14
Ja mam Sanny Buildera 3. Tego co dawał do niego link w modzie MatiSk8. On pisał tę instrukcję...
Szukam tego skina, a i jeszcze potrzebny mi mod na SAMO otwieranie drzwi, bagażnika i maski.
asterix61 dodano: 10.04.2008 20:06 #15
dobra działą. ALe teraz mam chce takie coś czego niema. Chciałbym takie coś ze nie ma hudu tam w prawym górnym tylko ze jak chcesz zmienić broń to po prawej sie pokazują obrazki broni w kolejności, a to życie i armor jak w gta IV są wokół radaru. Pomoże ktoś?? O i jesce dalej potrzebuje tego z tym ze słyszymy muze która leci w wozie     
1 2 3 4   ...   388

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.