reklama

Forum - KONSOLOWE CZĘŚCI GTA - jak zdobyć helikopter w gta liberty city stories psp/ps2

Poziom: 16
RAZOR XXX dodano: 23.09.2008, 19:38 #1
Jak zdobyć helikopter bez cheat device każdy napewno chce wiedzieć macie linka i obejżyjcie i się dowiecie
http://pl.youtube.com/watch?v=6wY6aNjA6IY
po polsku napisy
1. znajdż ambulans(karetka)
2.zaparkuj ambulans(karetka) na zewnątrz koło misji
2. wejdz do misji false idols w kościele
3.jedz na most shoreside lift bridge z ambulansem (karetka)
3. wejdz na most shoreside lift bridge (musisz tak nastwic ambulans[karetka]tylem do mostu aby wejsc na most) wejdz na gore i skocz na budynek poczekaj az helikopter przyleci jak bedzie blisko ciebie wejdzcie do niego i masz helikopter i lec gdzie chcesz
4. chesz aby sobie zapisac helikopter zeby znowu nie robic wszystko od poczatku wlec do grazu i popychaj go do garazu tylko tak aby go potem wypchac.
no to już wiecie wszystko miłego latania ;) :D
Viarus dodano: 28.09.2008 19:53 #2
A testowałeś ten sposób chłopcze? Ponieważ ten sposób nie zadziała na PSP, gdyż ten helikopter jest zamknięty, bo ja próbowałem tego sposóbu. W moim podpisie, jest link do poradnika, jak zdobyć helikopter na PSP, bez cheat devica, co lepsze, sam ten sposób wymyśliłem :')
Poziom: 17
Ravebean dodano: 07.10.2008 21:04 #3
Garaż jakoś źle reaguje na obecność helikoptera koło garażu(nie otwiera sie) ale ogólnie fajnie na stadionie nic nie ma tylko kolizja i większość budynków nie  ma dachów xD
aerO^ dodano: 07.10.2008 21:15 #4
Ah Paradajk ty i ten twój sposób wszędzie go pełno :] Lepiej zmień , że tylko dla PSP , kurde głupie to po co oni zamykali ten śmigłowiec w PSP... Przeszkadzało im to...
Bo nie otworzy Ci się na sam widok pojazdu... Musisz go otworzyć , a potem zablokować jakimś pojazdem i wsunąć.
Poziom: 17
Ravebean dodano: 08.10.2008 13:00 #5
Jak tylko na PSP? Chyba tylko na PS2 bo na PSP cytuje

aerO^ napisał:

zamykali ten śmigłowiec w PSP
Black_Jack[18] dodano: 25.12.2008 20:24 #6
na PSP w LCS  tak szybko się nie polata.
leone dodano: 05.09.2009 11:18 #7
mam ps2 i mi to nie zadzialalo

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.