X
reklama

Forum - GTA SAN ANDREAS - Gta SA - map editor

Poziom: 16
Edzio20 dodano: 04.01.2009, 15:44 #1
Cze!
Mam pytanie, związane z map editorem którego ściągnąłem z waszej strony GtaSite.pl.
Pytanie jest takie, jak włączam map editor to wszystko działa ale jest jakoś tak szarawo:

I nie wiem jak zrobić by wyglądało normalnie, wiem że się da bo widziałem na różnych zdjęciach i filmikach,
że mają normalny wygląd jak z gry.

Z góry dzięki !!!
2s5p9875 dodano: 04.01.2009 18:27 #2
Ja tak dokładnie to nad tym edytorem nie pracowałem, ale pracowałem nad innymi i sugeruję, że musisz poszukać drobnych ikon widokowych( zazwyczaj w kształcie kwadracików) i potestować troche nad nimi przyjrzy się nim dokładnie.
Edzio20 dodano: 04.01.2009 19:59 #3
Przejrzałem w tym edytorze chyba wszystko (tak mi się wydaje) i nie znalazłem niczego co by mogło zmienić ten głupi widok.
A mógł byś mi napisać jaki map editor używasz?
2s5p9875 dodano: 06.01.2009 16:35 #4
Tylko, że ja używam edytorów do innych gier do tej jeszcze nie miałem przyjemności.  Jeśli pamięć mnie nie myli to jest poradnik na necie ,,krok po kroku" do tego edytora spróbuj poszukać. Jeśli jesteś w stanie wrzuć tu zdjęcie z całym menu tego edytora, bo ja nie moge naraze go zainstalowac z powodów technicznych kompa.

Temat zamknięty

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.