reklama

Forum - GTA IV - RGSC - Rockstar Games Social Club, nie chodzi? {RESPECT+}

Poziom: 18
garrus dodano: 20.02.2009, 16:13 #1
Witam, otóż mam problem z RGSC, mianowicie nie działa, oto screen:

(kliknij by pokazać/schować)

Mam oryginalną grę, proszę o pomoc.

Dziękuje i pozdrawiam.

Dam respect +.
Poziom: 16
AdziOo dodano: 20.02.2009 16:30 #2
Reinstal robiłeś? Patche masz? Kompa jakiego masz?
garrus dodano: 20.02.2009 16:35 #3
Reinstal 4 razy, komp jest wystarczająco dobry by pociągnąć na Medium, co do patcha to spróbuje go zainstalować. 

Edit: Patch nic nie dał, RGSC nadal nie działa...
Gość
garrus dodano: 20.02.2009 19:12 #4
Jaki Windows ?
garrus dodano: 28.03.2009 23:30 #5
Windows XP Professional

Dodane: Luty 20, 2009, 22:40:26 pm

Chcę wznowić temat, mam zgodę admina.
Więc problemu nadal nie da się rozwiązać, siedziałem całą sobotę (dziś), żeby to naprawić jednak bez efektów.

Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś mi pomógł... dla tych co poświęcą trochę czasu i pomogą mi naprawić problem dostaną RESPECT.

Informacje na ten temat jest zawarty w postach.

Dziękuje.
TMT dodano: 28.03.2009 23:36 #6
Masz net famework i Flash Playera ?
garrus dodano: 28.03.2009 23:57 #7
Mam Flash Player 10 i net famework 3.0. Zainstalowałem dziś Service Pack 3, ale nic nie dał.
jarek2045 dodano: 29.03.2009 01:06 #8
Spróbuj pobrać RGSC z Strony Rockstar Games, tam są dwa do wyboru , ten co jest na płycie i drugi, Full Version zajmujący 200 MB :)
Wpisz w google RGSC www.RockstarGames.com i powinna i strona wyskoczyć, jak co to skonsultuj się z dystrybutprem gry, tzn. z Cenega Poland :)
A i spróbuj reinstalować samo RGSC i usunąć pliki z nim związane .
Potem sprawdź czy RGSC nie ma włączone trybu zgodności, jeżeli nie, to spróbuj uruchomić z trybem zgodności, jak ma tryb zgodności, to go wyłącz :)
PoZdRo
garrus dodano: 29.03.2009 03:09 #9

Cytat:

Potem sprawdź czy RGSC nie ma włączone trybu zgodności, jeżeli nie, to spróbuj uruchomić z trybem zgodności, jak ma tryb zgodności, to go wyłącz Smile
PoZdRo

Tryb zgodności? Można trochę jaśniej, bo ja zielony w takich rzeczach :P

BTW. A jak ściągnę tego RGSC z strony rockstara to mam później ściągnąć też update, który też tam jest?
cyfrowski dodano: 29.03.2009 07:03 #10
Tak. Tryb zgodności: Własciwości na pliku > Zgodnośc > Uruchom ten program w trybie zgodnosci z ... (np. win nt, 2000)
maciek3903 dodano: 29.03.2009 11:17 #11
Zainstaluj Frameworka 3.5. Mi pomogło
jarek2045 dodano: 29.03.2009 11:27 #12

Garrus napisał:

Potem sprawdź czy RGSC nie ma włączone trybu zgodności, jeżeli nie, to spróbuj uruchomić z trybem zgodności, jak ma tryb zgodności, to go wyłącz Smile
PoZdRo

Tryb zgodności? Można trochę jaśniej, bo ja zielony w takich rzeczach :P

BTW. A jak ściągnę tego RGSC z strony rockstara to mam później ściągnąć też update, który też tam jest?
[/quote]

Tryb zgodności ustawiasz następująco :) :
-klikasz prawym przyciskiem myszy na ,,ikonę"r , w tym przypadku na ikonę ,,Rockstar Games Social Club"
-Potem wybierasz właściwości
-Wchodzisz w zakładkę ,,zgodność"
-Wybierasz ,,Zgodność z Windows xx* "
-Klikasz na ,,zastosuj"
-Potem klikasz ,,OK"
-sprawdzasz czy działczy :)

*xx-  W zależności jaki Windows Wybierzesz, ja zalecam Windows 98 , bądź 2000/NT :D  Dlatego napisałem ,,xx" :P

A i nie musisz Tego Update instalować, ale jak chcesz to pobierz i zainstaluj, na pewno nie zaszkodzi :)
garrus dodano: 29.03.2009 11:37 #13

cyfrowski napisał:

Tak. Tryb zgodności: Własciwości na pliku > Zgodnośc > Uruchom ten program w trybie zgodnosci z ... (np. win nt, 2000)

+

Cytat:

Tryb zgodności ustawiasz następująco :) :
-klikasz prawym przyciskiem myszy na ,,ikonę"r , w tym przypadku na ikonę ,,Rockstar Games Social Club"
-Potem wybierasz właściwości
-Wchodzisz w zakładkę ,,zgodność"
-Wybierasz ,,Zgodność z Windows xx* "
-Klikasz na ,,zastosuj"
-Potem klikasz ,,OK"
-sprawdzasz czy działczy :)

*xx-  W zależności jaki Windows Wybierzesz, ja zalecam Windows 98 , bądź 2000/NT :D  Dlatego napisałem ,,xx" :P

A i nie musisz Tego Update instalować, ale jak chcesz to pobierz i zainstaluj, na pewno nie zaszkodzi :)

Bez efektu.

maciek3903 napisał:

Zainstaluj Frameworka 3.5. Mi pomogło

To nie jest taki łatwe, bo z frameworkiem mam ten sam problem...

Ściągnąłem sobie Frameworka 3.5 z strony Microsoftu.
Później chciałem go zainstalować, ale kiedy instalacje dobiegała końca wyskoczył taki błąd... identyczny jak z RGSC...
Nawet jak chciałem usunąć starsze wersje frameworka to też wyskakiwał ten błąd.

BŁĄD: http://img13(...)fdbv.png

WTF?
tuningcross3 dodano: 29.03.2009 11:50 #14
Już się robi,musisz ściągnąć łatkę do systemu.
Nazywa się:
Windows Installer (chyba 4.5)
garrus dodano: 29.03.2009 12:00 #15

prawy PL napisał:

Już się robi,musisz ściągnąć łatkę do systemu.
Nazywa się:
Windows Installer (chyba 4.5)

Przypuścimy, że będzie działało to jak zainstaluje fw 3.5 to mam odinstalować 3.0 i 2.0?

Temat zamknięty

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.