reklama

Forum - POZOSTAŁE CZĘŚCI GTA - O co chodzi w tej misji?

Poziom: 11
Vice dodano: 06.02.2010, 13:15 #1
Gram w GTA Vice City i mam problem z misją u Love Fist, o nazwie Publicity Tour. Nie chcę pobierać gotowej misji ze strony. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi w tej misji i jak ją przejść? Z góry dziękuję z pomoc.
Poziom: 16
Majcher dodano: 06.02.2010 13:54 #2

Cytat:

Love Fist II
Nazwa: Publicity Tour (Trasa Koncertowa)
Nagroda: $8.000
Info: Misja jest zrobiona na podstawie znanego filmu "Speed", chociaż wg mnie powinna być zrobiona lepiej. Musisz zawieść ludzi z zespołu Love Fist na długo oczekiwany koncert. Do hali mamy bardzo króciutki kawałek jednak gdyby było łatwo nie było by misji. Któryś z muzyków wkłada, w samochodzie, do odtwarzacza kasetę z nagraniem głosu jakiegoś faceta, który mówi nam o bardzo niemiłej niespodziance, którą nam zgotował. Jeśli zwolnimy poniżej określonej prędkości wskaźnik zacznie się zapełniać. Gdy dojdzie do końca to będzie wielkie BUM i świat o nas zapomni. Oczywiście nie możemy do tego dopuścić. Jedziemy na główną ulicę po czym skręcamy w prawo w stronę portu. Utrzymujemy taką prędkość aby pasek był zapełniony mniej więcej do 1/4. Patrzymy cały czas na drogę, ponieważ na tej ulicy inni kierowcy lubią zajeżdżać nam nieoczekiwanie drogę. Gdy dojedziemy do portu chłopaki powinni teoretycznie rozbroić bombę. Teoretycznie dlatego, że gdy będziemy jechali szybciej niż owy poradnik przewiduje możemy dojechać do portu cały czas w stanie zagrożenie. Jeśli tak się stanie ostro zawracamy lub wjeżdżamy na teren, do którego dojechaliśmy. Gdy bomba zostaje rozbrojona wieziemy chłopaków na koncert i kończymy misję.

ze strony gtasite.pl szukanie nie boli  ;)
Poziom: 11
Vice dodano: 06.02.2010 13:57 #3
O... Dzięki.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.