reklama

Forum - GTA IV - GTA IV klucz

Poziom: 11
Bayron dodano: 10.03.2010, 18:08 #1
A więc problem polega na tym,że wpisuje klucz produktu naciskam Active,pozniej active manual,wpisuje Unlock code,naciskam Active i wyskakuje mi małe okienko w ktorym sa przyciski BACK i CLOSE,naciskam BACK uzupelniam znow i znow to samo sie dzieje.Prosze o szybko pomoc.Mam orginalna gre.

W okienku jest napisane.

Activation process has been terminated. Please make sure the unlock code has been entered correctly.

Press BACK to attempt another activation or press CANCEL to abort. In case the problem still persists please visit our support homepage for possible solutions:

http://activate.rockstargames.com/?c=GTA4

You can only use an unlock code once. Please generate a new one if attempting a new activation.
Gość
Bayron dodano: 10.03.2010 18:10 #2
też tak miałem prubój asz nie beńdzie wyskakiwało seral tylko unockle
Gość
Bayron dodano: 10.03.2010 18:13 #3
Spróbuj wgrać oryginalnego cracka od SecureRom.
Czy to jest pierwsza instalacja  GTA IV ? Miałeś na innym komputerze instalowaną IV ?
Bayron dodano: 10.03.2010 18:14 #4
To jest pierwsza instalacja,30 minut temu wrocilem ze sklepu,chcialem sobie pograc i dupa xD Można prosic o link do tego cracka?

EDIT:

Problem naprawiony ! nie wiem jak to sie stało,robilem tak jak wczesniej i nagle zadzialalo.Temat mozna lock
Poziom: 16
rabit7 dodano: 10.03.2010 18:43 #5

Bayron napisał:

To jest pierwsza instalacja,30 minut temu wrocilem ze sklepu,chcialem sobie pograc i dupa xD Można prosic o link do tego cracka?

EDIT:

Problem naprawiony ! nie wiem jak to sie stało,robilem tak jak wczesniej i nagle zadzialalo.Temat mozna lock

Kupiłeś aby grać na orginalnej wersji czy bawić się w cracki?
Jeśli to drugie to spróbuj oddać do sklepu lub sprzedać grę.

Jeszcze możesz się upewnić czy poprawnie wprowadziłeś klucz aktywujący grę. Jeśli nie pomoże to możesz odwiedzić ich stronę, ale wątpię abyś coś tam zrozumiał i się doszukał więc wróć do tego co polecałem wyżej lub możesz poszukać jakiegoś znajomego co ci to zrobi jeśli się da i on sam miał z tym styczność..
Bayron dodano: 10.03.2010 18:48 #6
Kupiłem grę żeby grać w Multiplayera,wszystko jest ok TYLKO,że teraz mam problem z logowaniem,Loguje sie i jest napisane Load failed.Później dam screena. Zarejestrowałem sie na stronie live.xbox.com na Wielka Brytanie. Zna ktoś moze rozwiazanie tego problemu? Jeśli tu mi nie odpiszecie to zaloze nowy temat w dziale Multiplayer.
rabit7 dodano: 10.03.2010 18:50 #7

Bayron napisał:

Kupiłem grę żeby grać w Multiplayera,wszystko jest ok TYLKO,że teraz mam problem z logowaniem,Loguje sie i jest napisane Load failed.Później dam screena. Zarejestrowałem sie na stronie live.xbox.com na Wielka Brytanie. Zna ktoś moze rozwiazanie tego problemu? Jeśli tu mi nie odpiszecie to zaloze nowy temat w dziale Multiplayer.

Dopisz do tytułu tematu " i problem z Windows Live"

lub o gfwl pisz/szukaj w dziale multiplayer.
Bayron dodano: 10.03.2010 18:54 #8
Poszukam,jak nie znajde to zaloze nowy temat.
rabit7 dodano: 10.03.2010 18:57 #9

Bayron napisał:

Poszukam,jak nie znajde to zaloze nowy temat.

W dziale Multiplayer jest tylko jeden pomocny temat jeśli chodzi o platformę PC więc właściwie nie ma co szukać.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.