reklama

Forum - GTA IV - Jak zapisać więcej samochodów w GTA IV ??

Poziom: 16
kawka0 dodano: 01.05.2010, 13:17 #1
Siemka ;] A więc pod naszą posiadłością jest miejsce parkingowe i gdy postawimy samochody równolegle do chodnika to zmieszczą się tylko 2. A jak czasami spotkam rzadki samochód to chciałbym go zapisać i 4 takie samochody już spotkałem więc poustawiałem je że pół samochodu stało na chodniku a pół na miejscu parkingowym. Po pierwszym wczytaniu save były 4 ale po drugim wczytaniu tylko 2. Jak je stawiać czy jaka jest wogóle możliwość żeby zapisać więcej samochodów ?? A i jeszcze czy może są miejsca gdzie często spotyka się dany samochód czy raczej nie :D ?? Z góry dzięki za pomoc ;]
Majcher dodano: 01.05.2010 13:21 #2
Da sie zapisac tylko 2 samochody. Te 2 do ktorych ostatnio wchodziles zostaja zapisane reszta znika po wczytaniu  ;)
kawka0 dodano: 01.05.2010 13:37 #3
a dzieki ;D znalazlem tez sposob ze chyba jak postawie na parkingach przy innych domach to zostaja ;]
Baldek dodano: 01.05.2010 16:49 #4

kawka0 napisał:

a dzieki ;D znalazlem tez sposob ze chyba jak postawie na parkingach przy innych domach to zostaja ;]

No to chyba logiczne  :E
Poziom: 11
Kartacz dodano: 01.05.2010 23:22 #5
Rzadkie fury mozna spotkac tak :

Szukasz policyjnej fury i nastepnie robisz misje.Bardzo czesto przestepcy uciekaja takimi autami.

Cos ala Lamborghini Murcielago.
Majcher dodano: 02.05.2010 11:23 #6

Cytat:

Cos ala Lamborghini Murcielago.

czyli pewno chodzi ci o Infernusa  ;)

Jesli chodzi o ten sposob z policyjnym wozem to dobry pomysl. Czasem tez na wyscigach sie niezle fury trafiaja  :D
Poziom: 11
SARDYNA dodano: 05.05.2010 16:20 #7
Za starym domem w Westdyke stoi chyba najlepszy samochód w grze Sultan RS i możesz zapisać tylko 8 samochodów po 2 przy każdej posiadłości. Też w Westdyke przy niektórych domach są garaże które się otwierają np przy domu Pegerino, próbowałem w nim zapisać samochód, ale mi się nie udało możesz spróbować w innym(ja znalazłem tylko 1) bo gdzieś czytałem że można tam zapisać samochód, ale nie wiem czy to prawda ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.