reklama

Forum - OGÓLNIE O GTA - Gta IV czy Gta episodes from liberty city ??

Poziom: 11
Przemoo dodano: 15.06.2010, 16:04 #1
Zamierzam zakupić na PS3 Gta tylko nie wiem które,  Gta IV czy Gta episodes from liberty city ??
Nie wiem które jest lepsze i czym się różnią (wiem tylko że ceną ...) i które wybrać ... ??
I jeszcze jedno nie wiecie kiedy będzie spolszczenie ? I czy w razie czego można będzie zaktualizować ??
Gość
Przemoo dodano: 15.06.2010 16:31 #2
Cześć
Jestem posiadaczem obydwóch części.(ps3)

Cytat:

Gta IV czy Gta episodes from liberty city ??

Jeżeli chciałbyś poznać losy Niko(i wszystko co się wydarzyło w LC) to polecałbym zacząć od gta IV .

Cytat:

Nie wiem które jest lepsze i czym się różnią

Różnią się i to sporo.
Dodatki (eflc) wprowadza nowe misje,nowych bohaterów,nową broń i pojazdy
Np.  w gta IV nie masz możliwości skakania ze spadochronem a w TBoGT spadochron już jest .
Oczywiście niektóra(e) broń /samochody są charakterystyczne tylko dla 1 dodatku.Podstawowe samochody z IV są w obydwu częściach.

Cytat:

I jeszcze jedno nie wiecie kiedy będzie spolszczenie ?

Raczej czegoś takiego nie będzie.
Polecałbym ci także lekturę strony głównej.Jeżeli czegoś nie wyjaśniłem to pytaj
Pozdrawiam
Poziom: 11
Przemoo dodano: 15.06.2010 17:04 #3
A jeśli Kupię Gta EFLC to będą te misje co w Gta IV ??
Gość
Przemoo dodano: 15.06.2010 17:05 #4

Przemoo napisał:

A jeśli Kupię Gta EFLC to będą te misje co w Gta IV ??

Nie
To są 2 dodatki nie wymagające podstawki.
Podstawka - gta IV
Poziom: 18
robi dodano: 15.06.2010 23:38 #5
EfLC - około 45 misji.
IV - około 90 misji.

Teraz wybierz w co będziesz dłużej grał, bo dodatki o dziwo szybko odrzuciłem, szczególnie Balladę. :E

Bierz IV, ja lepiej się w niej czułem.
Poziom: 16
RX dodano: 18.06.2010 23:09 #6
Hmm ja bym raczej polecał dodatki, ponieważ nie zanudzisz się tak jak przy podstawce. Szczególnie drugi dodatek TBoGT dostarcza sporo frajdy - zaskakujące misje i ciekawe bronie. Jedyny mankament to długość - oba dodatki to w sumie 30 godzin rozrywki. (30/2 = 15h)

Jeśli będziesz chciał grać przez internet to polecam natomiast podstawkę, ponieważ jest tam więcej trybów oraz więcej ludu.
GrzegorzHEMI911 dodano: 19.06.2010 13:15 #7
W Gta IV jest więcej misji, ale w dodatkach jest fajna zabawa po przejściu gry z użyciem nowych broni i pojazdów. Również multiplayer jest o wiele lepszy.
Biszopo dodano: 20.06.2010 01:09 #8
Hmm ja uważam (jeszcze nie mam dodatków) że fajnie zacząć od podstawki , bo w sumie tam spotykają się wszystkie postacie .
Natomiast dodatki polecam jako uzupełnienie wiedzy o Liberty City . Jednak jeśli chodzi o samą rozgrywkę idzie to tak :
Moim zdanie z bohaterem czwórki można się zżyć ( ja np. po pierwszym przejściu gry zaczołem grać epicko(zabijałem tylko gdy w misji mi kazali , zatrzymywałem się na czerwonym itp.)
A dodatki za to wygrywają stylem rozgrywki (spadochrony , motory , imprezy , bronie , misje (ale w iv też fajne)(nie mogłem sie powtrzymać i oglądałem kilka na jutubie ;D))
Selo dodano: 20.06.2010 11:16 #9
Ja bym wzial podstawke, raz ze dluzsza a dwa, ze wyszla wczesniej, a warto przechodzic po kolei :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.