reklama

Forum - GTA IV - Seks w GTA IV

Poziom: 11
AveShatan666 dodano: 31.07.2010, 13:12 #1
Siema.
Da się uprawiać sex w GTA IV? Wiem, że z dziewczynami można, ale wtedy tylko jej dom widać i odgłosy. Widziałem kiedyś filmik na YouTube, że koleś wziął do auta prostytutkę, pojechał w puste miejsce i ona przesiadła się z siedzenia pasażera na niego i "uprawiali sex". Da się coś takiego robić w IV?  8)

Tutaj jest ten filmik, ale żeby go obejrzeć trzeba być zalogowanym i mieć na koncie więcej niż 18 lat chyba.
http://www.youtube.com/watch?v=6ThZvS5hT40&has_verified=1
Poziom: 16
AdziOo dodano: 31.07.2010 13:14 #2
Eee... chyba nie  :E. Ale za pewne modyfikacje wyjdą. Zresztą to jest tak ze nic nie widać z prostytutką.
AveShatan666 dodano: 31.07.2010 13:17 #3

AdziOo napisał:

Eee... chyba nie  :E. Ale za pewne modyfikacje wyjdą. Zresztą to jest tak ze nic nie widać z prostytutką.

Obejrz filmik.
NewYorkCity dodano: 31.07.2010 13:19 #4
Da się:
-Szukasz przy drodze prostytutki.
-Wzywasz ją do pojazdu klawiszem E.
-Jedziesz w ustronne miejsce.
-Wybierasz usługę (dostępne za 30$, 50$ lub 70$).
-Gotowe.
Sagari12 dodano: 31.07.2010 13:21 #5
Boże jest filmik z GTA 4 tak? No to bierzesz prostytutkę(potocznie dziwkę)z Dukes bo ich tam najwięcej. Jedziesz gdzieś w ustronne miejsce i wtedy ci wyskakuje okienko za ile chcesz być obsłużony. Wybierasz zatwierdzasz i jazda.
Ale wy jesteście niewyżyci że musicie się jarać seksem w grze. Znajdź sobie dziewczynę w realu to będzie po kłopocie.  :|
AveShatan666 dodano: 31.07.2010 14:09 #6
Aha. No bo jak podjeżdżałem do prostytutek i trąbiłem to uciekały. Teraz już wiem, że trzeba kliknąć "E". Dobra, temat myślę, że do zamknięcia  :?
BIGJacob dodano: 31.07.2010 14:24 #7

Sagari12 napisał:

Boże jest filmik z GTA 4 tak? No to bierzesz prostytutkę(potocznie dziwkę)z Dukes bo ich tam najwięcej. Jedziesz gdzieś w ustronne miejsce i wtedy ci wyskakuje okienko za ile chcesz być obsłużony. Wybierasz zatwierdzasz i jazda.
Ale wy jesteście niewyżyci że musicie się jarać seksem w grze. Znajdź sobie dziewczynę w realu to będzie po kłopocie.  :|

Sprostowanie: Najwięcej jest ich w Bohan'ie.
dominik490 dodano: 03.08.2010 16:40 #8
Jeszcze chyba z Kate możesz to robić . Teraz trzeba czekać na Hot coffe pod GTA IV ...  :lol:
Edit://
Ale z Kate to nic wogóle nie widać bo to w domu .
BartekGTA dodano: 03.08.2010 17:55 #9

dominik490 napisał:

Jeszcze chyba z Kate możesz to robić . Teraz trzeba czekać na Hot coffe pod GTA IV ...  :lol:
Edit://
Ale z Kate to nic wogóle nie widać bo to w domu .

Z każdą dziewczyną Niko się da. Nie tylko z Kate.
dominik490 dodano: 03.08.2010 18:45 #10

Cytat:

Z każdą dziewczyną Niko się da. Nie tylko z Kate.

Wiem tylko drugi raz mi sie posta edytować .
WUDOK dodano: 23.08.2010 09:43 #11
A ja mam jeszcze jedno pytanie jak jest ta wersja Beta GTA IV  ten mod,to tam jest coś takiego żeby w domu prostytutki były ale wgrałem to i  nie wiem co dalej nie pisze jak się obsługiwać nadal tylko w aucie umiem. Można prosić o podpowiedź.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.