reklama

Forum - GTA SAN ANDREAS - klakson/syrena = H/CapsLock

Poziom: 15
mac* dodano: 27.09.2010, 15:56 #1
Witam wszystkich, mam pewien problem z syreną w gta san andreas oraz vice city, otóż gdy chcę włączyć/wyłączyć, obojętnie czy to w policyjnym pojeździe czy pogotowiu, zawsze muszę NAPRAWDĘ SZYBKO kliknąć 2 razy lub raz klawisz H/CapsLock (jest to bardzo denerwujące, ponieważ na starym laptopie wszystko było ok) no i tak jest w san andreas, a vice city jest jeszcze gorzej dlatego że w ogóle niemożna jej włączyć choćby się klikało 100km/s to to nic nie da.
Chciałem sam naprawić problem robiąc:
-dokładny reinstall oryginalnej gry
-zainstalowanie najnowszych sterów do karty dźwiękowej
-podłączenie innej klawiatury i sprawdzenie czy błąd/bug się powtarza
-usuwając plik gta_sa.set z moich dokumentów

Po 30min grzebania w kompie postanowiłem się zwrócić o pomoc tutaj...
za odpowiec bardzo dziękuję

PS: Dodam jeszcze że mam win7 home premium 32 bit i może dlatego nie działa, ale u kolegi działa ale ma on 64bit więc nic już nie rozumiem...

Dodane: Wrzesień 27, 2010, 15:52:53 pm

Przepraszam że wspominam tutaj o vice city, ale nie chciałem osobnych tematów zakładać i spamować.  :mrgreen:
Pracuj na luzie, baw się na poważnie.
Poziom: 16
BIGJacob dodano: 27.09.2010 17:29 #2
Sprawdź czy głośnik jest dobrze podpięty bo jednemu z użytkowników podobny bug powodował właśnie źle podpięty głośnik.
Poziom: 16
fretamen dodano: 01.10.2010 22:45 #3
BIGJacob - Tak, bylo cos takiego...

A jak nie glosnik to na trayu Panel Sterowania>Dzwieki> I podkrecasz dzwiek ktory jest zmutowany.
Lub Stery
mac* dodano: 03.10.2010 10:22 #4
Głośniki są dobrze podpięte (na słuchawkach i gł. od monitora problem też się powtarza), stery są najnowsze (pisałem o nich, nie dokładnie czytasz =] ) a z tym panelem to nierozumiem, napisz dokładniej. PLS... błąd jest denerwujący bo w VC nie mogę przejść misji "DYSTRYBUCJA" =[ ...

Dodane: Październik 02, 2010, 18:01:28 pm

No hej, zagląda tu ktoś jeszcze? Jest jakiś spec lub help'desk od tego żczegoś?
Poziom: 11
MrTommy910_zeŚlunska dodano: 03.10.2010 12:46 #5
Spróbuj wejść w opcje grafiki i WŁĄCZYĆ limiter klatek. Mi pomogło ;)
mac* dodano: 04.10.2010 16:23 #6
Ale co ma piernik do wiatraka?!? W tym przypadku syrena do limitu kratek??? Nie wiem... zrobiłem tak jak mówiłeś i nic.
Jakieś lepsze rozwiązanie, ktoś ma?

Dodane: Październik 03, 2010, 15:44:54 pm

Fretamen PLS, wytłumacz jaśniej z tym Panelem sterowania.
Poziom: 11
Werneg. dodano: 04.10.2010 17:23 #7
Mac* W Vice City Syrene ja włączałem  Shiftem  :D
mac* dodano: 11.10.2010 15:26 #8
Poniewarz tak sobię ustawiłeś lub tak jest domyślnie (niepamiętam) bo ja sobie ustawiłem jako klakson/syrenę/melodyjkę (z misji pozafabularnej, żeby rozwieść te 50 działek narkotyków po mieście to wtedy "Lodziarnia" zacznie generować dochody. Misja DYSTRYBUCJA )
klawisz CapsLock bo jest bliżej i wygodniej się klika (przynajmniej na mojej klawiaturze).

Dodane: Październik 04, 2010, 18:16:05 pm

Ktoś pomoże?

Dodane: Październik 06, 2010, 08:08:12 am

Jeżeli nikt nie potrafi pomóc, to temat można zamknąć i/lub usunąć.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.