reklama

Forum - VINEWOOD STUDIO - Grand Theft Auto Polska by lostek815

Gość
Chester_815 dodano: 27.09.2010, 22:01 #1
Witam. Przedstawiam Wam moją pierwszą okładkę do GTA. Programy jakich używałem to: Picasa i Photoshop  :mrgreen:

Oceniajcie, komentujcie! :D Pozdrawiam ;)
Poziom: 17
Ceran dodano: 27.09.2010 22:07 #2
Jak na pierwszą to 2+/10.
Gość
Chester_815 dodano: 27.09.2010 22:12 #3
Czemu tak słabo? Zadbałem o każdy szczegół: logo Rockstar, kategorie wiekową i GFWL. Uważam, że trochę przesadziłeś z oceną. okładkę oceniali na 1/10 i, że niby moja zasługuje tylko na jedną ocenę wyżej z plusem? :roll:

Mam nadzieję, że wypowie się tu jeszcze ktoś, kto potrafi oceniać bardziej kompetentnie. W tym dziale jest dużo okładek. Na jednej są same kwadratowe obrazki ewidentnie wklejane w Paincie i znaczki, których normalnie nie ma na okładce, a oceny są po 9/10...
Ceran dodano: 27.09.2010 22:14 #4
słaby humor,słaba jakość, brak obrysu przy grand theft auto... nie każdy obrazek oddziela kreska.
Gość
Chester_815 dodano: 27.09.2010 22:22 #5

Cytat:

słaby humor

Chyba raczej brak... poczucia humoru z Twojej strony. Ciekaw jestem co Cię śmieszy.

Cytat:

słaba jakość

Co jest słabej jakości?

Cytat:

brak obrysu przy grand theft auto

Jak brak? Może mi powiesz, że nie ma czarnego obrysu? Nie sugerowałem się dokładnie okładką z GTA IV jakbyś tak chciał wiedzieć. Wziąłem stamtąd jedynie GFWL. Nie muszę mieć dwóch obrysów jak tam. W SA jest tylko czarny obrys, lol. Za bardzo się szczegółów czepiasz.
Poziom: 18
robi dodano: 27.09.2010 22:23 #6
Jak na pierwszą to 5/10. Trochę słabo, daj coś na wzór GTA, czyli heli w lewym górnym rogu, jakiś pościg na dole, o to chodzi. ;)
Gość
Chester_815 dodano: 27.09.2010 22:32 #7

Cytat:

Trochę słabo, daj coś na wzór GTA, czyli heli w lewym górnym rogu, jakiś pościg na dole, o to chodzi.

Dałem samochód zamiast pościgu, pociąg zamiast helikoptera bo to w końcu Polska. Co częściej widujesz? Śmigłowiec czy pociąg? xD Po prawej na dole dałem typa bo na okładkach zazwyczaj jest jakiś gangsta z bronią i ogólnie tam gdzie na okładkach ludzie to dałem ludzi, także myślę, że nie jest źle :D Trzeba po prostu poszukać bardziej tych powiązań i zwrócić też uwagę, że to właśnie Polska i nie wszystko może być tak samo :P

Dzięki za ocenę robi!  :)
Poziom: 16
sensu dodano: 27.09.2010 22:38 #8
Jak już pisałem na shoutboxie, powieszę ją sobie na ścianie bo troszeczkę pusto na niej jest ;] Dam ci mocne 8/10. Powodzenia w następnych produkcjach !
Poziom: 18
robi dodano: 27.09.2010 22:44 #9

Cytat:

pociąg zamiast helikoptera bo to w końcu Polska. Co częściej widujesz? Śmigłowiec czy pociąg?

Najczęściej to samoloty i heli, bo tu często latają, co z tego, że mieszkam z 500m od torów to i tak słychać, a nie widać, pociągi bardzo rzadko. :P
Frank Sinatra dodano: 28.09.2010 07:36 #10

lostek815 napisał:

Czemu tak słabo? Zadbałem o każdy szczegół: logo Rockstar, kategorie wiekową i GFWL. Uważam, że trochę przesadziłeś z oceną. okładkę oceniali na 1/10 i, że niby moja zasługuje tylko na jedną ocenę wyżej z plusem? :roll:

Mam nadzieję, że wypowie się tu jeszcze ktoś, kto potrafi oceniać bardziej kompetentnie. W tym dziale jest dużo okładek. Na jednej są same kwadratowe obrazki ewidentnie wklejane w Paincie i znaczki, których normalnie nie ma na okładce, a oceny są po 9/10...

Jak chcesz coś tu zamieszczać, to umiej przyjąć krytykę. Człowiekowi się nie spodobało, a ty od razu na niego z pianą w ustach lecisz, i wytykasz co za głupoty pisze.

Ale żeby nie było offtopu, za prace 4/10
grandtheftautowiec dodano: 28.09.2010 08:11 #11
Jeżeli coś tu zasługuje na podniesienie oceny z 1/10 to ten pasek na górze z "PC games". Humoru tu za wiele nie uświadczymy, ot losowe obrazki wyjęte z kontekstu. Za mały stroke w napisie Grand Theft Auto, napis "Polska" wygląda jak wycięty z painta po zalaniu tła białą farbą :lol:. Brak jakiegokolwiek skomiksowania obrazków a - jakbyś nie zauważył - wszystkie okładki GTA mają styl komiksowy. Jeśli tego nie umiesz to odpuść sobie publikacje i idź do tutoriali.

2/10 za w/w napis PC games i fakt, że zachciało ci się niektóre obrazki (nie wszystkie) oddzielać kreskami. I polecam dorosnąć do konstruktywnej krytyki.

Cytat:

Chyba raczej brak... poczucia humoru z Twojej strony. Ciekaw jestem co Cię śmieszy.

"Jestem hardkorem", typ pokazujący fucka czy wykolejenie pociągu jest śmieszne? Zajebisty z ciebie śmieszek widzę, "ale urrrwał", co?
Pedriux dodano: 28.09.2010 08:57 #12
Wybacz, ale taką okładke byłbym w stanie zrobić w 5 minut z zamkniętymi oczami i odrąbanymi kończynami..
Sturm dodano: 28.09.2010 11:04 #13
Siadaj! 2-
Okropne...
Puma dodano: 28.09.2010 14:28 #14

lostek815 napisał:

słaby humor

[/quote]
Każdy ma inne poczucie humoru, coś co wg. Ciebie jest śmieszne dla kogoś może byc żałosne.

Cytat:

Co jest słabej jakości?

Wykonanie.

Świetna to ona nie jest, nawet nie dobra. Ale bywały gorsze, więc 3/10.
Poziom: 11
Friss dodano: 28.09.2010 15:31 #15
3+/10. Nic specjalnego.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.