X
reklama

Forum - GTA IV - PROGRAM DO WGRYWANIA MODÓW NAJNOWSZY !!!!!!!!!!!!!!

Poziom: 11
wittek95 dodano: 27.02.2011, 07:53 #1
Witajcie.

Czy podał by ktoś link do najnowszego programiku do wrzucania modów ?
Bo mam oryginalne gta  4 i był update nie dawno i żaden z tych pliczków co są na innych stronach nie działa ...
Na yt nie patrze bo jak odpalam to komp mi się resetuje ...

Jak dacie link to proszę powiedzcie jak dalej zrobic zeby zainstalowac a potem wrzucic mody ...
NewYorkCity dodano: 27.02.2011 08:03 #2
Nie znam się na moddingu, jednakże wydaje mi się, że modyfikacji nie da się wgrać na najnowszym patchu. Można tylko na tych starszych niż 1.0.3.0 czy 1.0.4.0.
Poziom: 16
BIGJacob dodano: 27.02.2011 09:35 #3
SparkIV 0.6.9
OpenIV 0.9.1 build 233
W przypadku Open'a najprawdopodobniej będziesz musiał pobrać jeszcze pierwszą pozycję.

Z bronią nie powinno być problemów, ale co do pojazdów to zależy czy przed ich podmianą "wyczyściłeś" wszystkie miejsca parkingowe. Nawet jeśli top zrobiłeś to mogą być problemy z handling'iem lub samym modelem.
koko703 dodano: 27.02.2011 20:54 #4
Siemka mam pytanko czy jak wgram jakis pojazd lub bron a dalej pdzechodze gre czy nie bedzie mi crashowalo na filmikach? Mam patcha na granie online ale wgram starego lub cos tylko o te filmiki mi chodzi lub czy co innego nie pieprzylo gry. Soory za ortografie ale pisze z fona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.