X
reklama

Forum - INNE GRY - Wiedźmin 2 problem z myszką

Poziom: 16
nikusek007 dodano: 19.08.2012, 12:28 #1
Witam!
Nie dawno zainstalowałem Wiedźmina 2, pobrała mi się wersja rozszerzona + 3 patche. Po odpaleniu gry w menu niby wszystko ok. Ale gdy odpaliłem sobie arenę i wszedłem w okienko ekwipunku, myszka tak jakby latała. Znaczy ja nią lekko ruszyłem i mi leciała kawałek dalej (tak jakby hamowała) zmieniałem czułość myszki ale to nie pomogło. Co z tym zrobić?
Tanvage dodano: 19.08.2012 16:57 #2
jeśli zakupiona i pobrana z gog.com to proponuję popytać się ich ;)
nikusek007 dodano: 19.08.2012 18:52 #3
Niekoniecznie pobrana z gog.com, ale zakupiona i to edycja kolekconerska ;) Pożyczyłem ją od brata, u niego raczej nie zauważyłem takich problemów.
Poziom: 17
LuKi965 dodano: 11.09.2012 22:47 #4
O bugach, błędach, dziwnych cudach jakie się dzieją z Wiesiem 2 to więcej się dowiesz na oficjalnym forum. Na jednyk kompie działa inaczej niż na drugim normalnie jak GTA IV. Z deka nie popisali się z tym REDengine.

//EDIT

Ups, sorki my fail :D 19 sierpień. Ale jeszcze miech pełny nie minął nawet więc to nie odkop.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.