X
reklama

Forum - GTA SAN ANDREAS - Zmiana Skina

Poziom: 16
AGES dodano: 16.05.2006, 16:39 #1
Maje pytanie brzmu następująco.:

Czy w gta San Andreas można zmienić skina postaci tak jak było to możliwe w vice city? Czyli wpisuje kod np. looklikelance i wyglądam jak Lance Vance. Tak było w gta vc a czy w san andreas można coś takiego zrobić, że wpisuje jakiś kod i wyglądam jak Sweet czy OGLoc? Patrzyłem po kodach i w trainerach ale niczego nie znalazłem. Ktos wie jak mi pomóc?

Chce żeby skina zmieniało sie szybko i wygodnie a nie: wychodzenie do windowsa, podmienianie pliku w grze, włączenie gry itd.
Axel12 dodano: 16.05.2006 17:07 #2
Niem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sciągnij sobię skina i ubranie s tej strony 8) I podmien programem IMGTool
daniob11 dodano: 26.05.2006 14:02 #3
Ej to wiesz jak wgrać nowe ubrania bo z gta-downloads.com ściągnołem nowe ubrania że Cj-ej ma wszystkie stroje policjantów no i co dalej bo mi nie chodzi :cry: :cry:

[ Dodano: 26.05.2006, 14:03 ]
pomoże mi ktoś
Moose Elkson dodano: 26.05.2006 14:15 #4
1. Ściągasz i instalujesz IMG TOOL 2.0

2. Otwierasz nim plik player.img w katalogu models z grą

3. Podmieniasz odpowiednie pliki
Gość
AGES dodano: 27.05.2006 12:41 #5
Kurde a nie da się zmieniaĆ wyglądu na innych gostków tak jak jest w SA-MP na początku gry?

Kombinowałem troche i mam pomysł jak to zrobiĆ ale nie wiem czy wypali.

Sprawdzam sobie PedEditorem ja nazywają się pliki gostka w którego chce się wcieliĆ i img tollem podmieniam je z plikami wyglądu CJ`a tylko nie zabardzo wychodzi mi to w praktyce. Jeśli to dobry sposób to niech mi go ktoś dokładniej opisze.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

Ostatnio na forum

Znajdź nas w sieci

X

Informujemy, że strona www.gta.net.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies . W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.