X
reklama

Najnowsze informacje

249VEkskluzywny screen z multiplayera News | PC PS3 X360 | 15.04.2008 19:38 przez Kuchcik
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Przed chwilą otrzymałem od przedstawiciela Rockstar Games, ekskluzywnego screena z trybu multiplayer dla naszego serwisu. Zapewne niedługo na innych, dużych stronach pojawią się kolejne screeny z tej serii. Oto nasz: Tak jak napisałem, na innych stronach pojawiły się również nowe screeny:...
Przed chwilą otrzymałem od przedstawiciela Rockstar Games, ekskluzywnego screena z trybu multiplayer dla naszego serwisu. Zapewne niedługo na innych, dużych stronach pojawią się kolejne screeny z tej serii. Oto nasz:
Tak jak napisałem, na innych stronach pojawiły się również nowe screeny: GTA4.net, PlanetGTA, GTA4.tv, GTAGaming, TheGTAPlace, GTANetwork.it, GTA-Series.com, GTAGames.nl i GrandTheftWiki.
r e k l a m a

Komentarze (49) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 2
mikim dodano: 15.04.2008, 19:42
na ich miejscu to ja bym opony przebijal ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Ganjalf dodano: 15.04.2008, 19:43
Ciekawie wygląda ta krew na szybie ;d
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Ganjalf dodano: 15.04.2008, 19:45
Sry, że duble, ale dopiero zauważyłem. RS NYC5 wygląda jakby prawą nogę miał oderwaną. Jakby był ustawiony do kamery a nie nawierzchni.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
michu. dodano: 15.04.2008, 19:54
Patrzcie na te drzewo z tyłu. Chyba jakieś jaja sobie robią, żal :|. One jest do du*y.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominika-d dodano: 15.04.2008, 19:55
PlanetGTa dostało też screena, ale z gameplay'em :D
http://planetgrandtheftauto.gamespy.com/screenshots/full_res.php?ss=1160
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mtu dodano: 15.04.2008, 19:56
bardzo ładny ten screen z planetgta :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominika-d dodano: 15.04.2008, 19:56
sorry za spam, ale nie mogę sie powstrzymać :D na tym screenie http://www.gtagaming.com/images/gtaiv/screenshots/299.jpg

widać jak wygląda radar poszukiwań przez policję i jak wyglądają gwiazdki ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mtu dodano: 15.04.2008, 19:59
ten link nie działa :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mtu dodano: 15.04.2008, 20:01
sorki juz mam xD fakt sa gwiazdki, ale i coś jeszcze! niko dostał sms'a widać to pod HUDem po lewej :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominika-d dodano: 15.04.2008, 20:02
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mtu dodano: 15.04.2008, 20:07
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mtu dodano: 15.04.2008, 20:08
pewnie ign tez dostanie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dominika-d dodano: 15.04.2008, 20:11
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mtu dodano: 15.04.2008, 20:16
error a nie hud :P tonie nowy screen ? http://rockstargames.com/IV/screens/109.jpg
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
mtu dodano: 15.04.2008, 20:19
http://www.iv.pl/view/152998.html uploadowałem na inny serw
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
matt99r dodano: 15.04.2008, 20:22
fajniejsze te screeny co wy dajecie na forum niz ten.ten sms to pewnie mu CJ napisal ;) mamo ja chce gta...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.25.***.***]
Gość dodano: 15.04.2008, 20:42
Mi sie zdaje ze 29.04 to będzie wielki dzien dla GTA 4, to bardzo wielki dzien a na GTASite bedzie sie działo :)
+ +1 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
matt99r dodano: 15.04.2008, 20:46
bedzie sie bedzie,albo i nie...bo beda grali caly czas i nie beda mieli czasu dac nowych newsow he he :) i wcale bym sie im nie dziwil.trudna sytuacja przed nimi bedzie(przed redakjca oczywiscie)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
roolf dodano: 15.04.2008, 20:49
czyli widać, że godziny już nie będzie na hudzie. pewnie będzie do sprawdzenia tylko w komórce
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon dodano: 15.04.2008, 21:19
Na gtainside.com sa chyba wszystkie w 1 newsie :P
Screeny - bomba, podoba mi sie ten nowy minimalistyczny HUD ;] Chociaz chcialbym licznik do aut...
Co do tego drzewa - faktycznie lipa, ale na innych screenach wygladalo OK, wiec to pewnie jakis odosobniony przypadek ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Damiannny dodano: 15.04.2008, 21:19
a gdzie jest RS NYC 4??... robi zdjęcie
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Lester019 dodano: 15.04.2008, 21:19
http://www.iv.pl/view/152998.html Ale patrzcie tego screena cala reka mu przez bron wystaje :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon dodano: 15.04.2008, 21:25
Uuu faktycznie... no cuz.. zadna gra nie jest idealna ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
michu. dodano: 15.04.2008, 21:57
Melon - na każdym screenie te drzewa wyglądają lipnie, przyglądnij się. Ogólnie to wiedziałem że grafa nie będzie powalać. A wszyscy pieprzyli swoje. No ale nic, W GTA i tak najważniejsza jest grywalnośc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
michu. dodano: 15.04.2008, 22:04
Jeszcze patrzcie na jego prawą rękę, jakby miał połamaną w nadgarstku. xDD.
Albo po lewej za te czerwone auto, gostek jest wbity nogami w ziemię. nieźle tych bugów :D.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Piciu713 dodano: 15.04.2008, 22:30
jesli to beta to nie mam zastrezen. ale jesli to finalowa wersja to spodziewalem sie troche lepszej grafiki. ale jest niezle
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
Tiquill dodano: 15.04.2008, 22:31
Nie patrąc na szczegóły screen ładny ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon dodano: 15.04.2008, 22:41
No ale np. podczas screenów central parku na stronce GTA IV to wszystkie drzewa były ok :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Nisher dodano: 16.04.2008, 08:40
screen ładny podoba mi sie ale zdaje mi sie ża IV bedzie przereklamowane.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
xxGTAxx dodano: 16.04.2008, 10:06
ee tam jebiecie napewno bedzie mniej blędów niz w SA;);)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Jo_Ozin dodano: 16.04.2008, 10:46
Macie monitory HD ?
Oglądnijcie sobie screen'y i dobrej jakości trailery na telewizorze albo na monitorze HD
grafika jest dobra ! drzewa to zawsze była słaba strona Serii GTA.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.230.***.***]
Gość dodano: 16.04.2008, 11:59
Super screen
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon dodano: 16.04.2008, 13:21
No wiecie... LC to tosc duza przestrzen, i gdyby mialy byc wszystkie drzewa tak dokladne, to pewnie mapa musialaby sie doczytaywac... Bo co jak, co, ale drzew w miastach zawsze jest nie malo :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Tomszak dodano: 16.04.2008, 14:14
Tak jak ktoś wcześniej pisał http://www.gtasite.pl powinno być oficjalną stronką GTA. Screen dosyć fajny :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
matt99r dodano: 16.04.2008, 14:42
wlasnie na zwyklych monitorach niektore rzeczy na screenach moga gorzej wygladac.w kazdej grze moga wystapic bledy a IV bedzie bardzo rozlegle wiec napewno znajdziemy jeszcze bardzo wiecej bledow np graficznych.ale jak wiadomo GTA slynie ze swietnego gameplaya i to sie liczy najbardziej.inne rzeczy oczywiscie tez sa wazne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon dodano: 16.04.2008, 15:34
gtasite,pl jest oficjalna stroną... inaczej kuchcik by paczek od R* nie dostawał :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt dodano: 16.04.2008, 16:21
nie nie jest , gtasite dostaje paczki bo jest największą , najlepszą i najbardziej odwiedzaną stroną o GTA . Inaczej z innych krajów mieli by po pare oficjalnych stron :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon dodano: 16.04.2008, 16:37
No ciekawe...z tego co pamiętam to Kuchcik kiedyś się chwalił, że podjeli współpracę...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
majek dodano: 16.04.2008, 19:17
fajny screen ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 9
majek dodano: 16.04.2008, 19:18
Kuchcik pisał kiedyś, że R* podjęło z gtasite.pl współprace ;)daltego dostaje paczki, screeny itp. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
użytkownik dodano: 16.04.2008, 20:16
no może współpracuje z nimi.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
misiekgud dodano: 17.04.2008, 08:52
Fajny będzie multi oby również na PC a nie tylko na konsolowce. :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt dodano: 17.04.2008, 15:27
Tak podjeli współprace , gdzie tu widzisz '' oficjalna strona '' ? Nie ma to nic ze sobą wspólnego .. zresztą gdyby nie podjeli paczek by nie bylo ..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon dodano: 17.04.2008, 17:02
Kuchcik, weź nam powiedz w końcu jak to z tą wsółpracą jest :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
d0nt dodano: 18.04.2008, 11:54
to chyba tajemnica :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Melon dodano: 18.04.2008, 13:02
No chyba tak ;) Nigdy sie nie dowiemy ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
Tiquill dodano: 20.04.2008, 18:30
Przecież podjęli :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DameXxX dodano: 07.05.2008, 20:10
Screen fajny. Podobają mi się te kuleczki nad różnymi graczami hehe;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
danielson95 dodano: 18.07.2008, 14:03
Niezły screen. Multiplayer do "Czwórki" zapowiada się nieźle.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]