reklama

Najnowsze informacje

814VI po polsku także... News | PC PS3 X360 | 29.12.2008 12:53 przez Pucek
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Fajerwerki, alkohol, taramtatam! I to bynajmniej nie są jeszcze redakcyjne życzenia na sylwestra. O nie, tu chodzi o sprawę o wiele wyższej wagi, niemal państwowej. Wszyscy fani Grand Theft Auto w Polsce mogą nareszcie odetchnąć z ulgą i zacząć zacierać łapki - oto bowiem już niebawem w sieci...
Fajerwerki, alkohol, taramtatam! I to bynajmniej nie są jeszcze redakcyjne życzenia na sylwestra. O nie, tu chodzi o sprawę o wiele wyższej wagi, niemal państwowej. Wszyscy fani Grand Theft Auto w Polsce mogą nareszcie odetchnąć z ulgą i zacząć zacierać łapki - oto bowiem już niebawem w sieci pojawi się pierwsze spolszczenie do GTA IV z prawdziwego zdarzenia! Zapomnijcie o amatorskich produkcjach, złapcie się mocno krzeseł i przeczytajcie to, co mamy Wam na ten temat do zakomunikowania. Autorem spolszczenia nie jest Cenega, to zaznaczamy od razu. Autorami nie są jednak także pierwsi lepsi, wzięci z ulicy ludzie. O nie! Łatka polonizacyjna jest tworzona przez dwie ekipy - GTAPOLSKA.pl* oraz PLProjekt**. Oba teamy nie dają sobie w kaszę dmuchać i zrekrutowały już ultra-elitarnych tłumaczy, którzy zawsze są przygotowani na mokry deszcz, wiejący wiatr, mocną burzę, ogromny sztorm oraz ruską inkwizycję. Spolszczenie, które już niebawem wyląduje na Waszych twardych dyskach będzie zawierało nie tylko polskie napisy, ale również czcionkę PL, a w późniejszym czasie także przetłumaczone na nasz piękny język tekstury znajdujące się w grze. Hejże ho, toż to niemal totolotkowa kumulacja! Realny termin wydania spolszczenia to końcówka stycznia. Dzisiaj jednak w niektórych rejonach Polski zaczął padać śnieg, także do tego czasu musicie zadowolić się lepieniem bałwanów i obrzucaniem śnieżkami. Obie ekipy życzą Wam szczęśliwego nowego roku, po którym to nastąpi szczęśliwe granie w GTA IV PL! Nie zawiedziemy Was na pewno. Niektórzy z Was już dzisiaj mogą rezerwować czas ferii zimowych na dogłębne poznanie przygód Niko Bellicka! Wszystkie informacje na temat powstającego spolszczenia oraz forum dyskusyjne mu poświęcone możecie znaleźć na GTAPOLSKA.PL * - dopiero startująca grupa, która to została powołana specjalnie na okazję spolszczenia czwartej części Wielkiej Kradzieży Samochodów. Nie ma na koncie żadnych wielkich dokonań. To będzie pierwsze. Z całą pewnością. ** - przetłumaczyli około 30 gier, także w tym przypadku powiedzenie "liczby mówią same za siebie" będzie jak najbardziej trafione. Niektórzy z Was mogą rozpoznawać nazwę tej grupy. Jeśli kiedyś szukaliście spolszczeń do Hitmanów, Half-Life'ów - na pewno widzieliście ich logo. Newsa podesłał Paweł 'krejd' Węgrzyn - pomysłodawca oraz kierownik projektu. Ja tylko pragnę dodać, że GTASite.pl oficjalnie objęło patronat medialny nad tym projektem. Życzymy powodzenia!
r e k l a m a

Komentarze (113) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 16
Stasiu dodano: 29.12.2008, 13:01
Jeahhh! Jż otwieram szampana przeznaczonego na sylwestra. Chociaż i tak znam angielski i rozumiem co mówią w grze, to granie po polsku będzie prawdziwą przyjemnością.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Xanatos dodano: 29.12.2008, 13:15
Świetna wiadomość. Choć również rozumiem co mówią postacie w grze, to spolszczenie może naprawdę umilić rozgrywkę, szczególnie pomysł z teksturami - to jest genialny plan! Sądzę też, że dwie grupy pracujące nad spolszczeniem dokładniej przetłumaczą Angielski, niż sama Cenega.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
KaeReL dodano: 29.12.2008, 13:44
Super! :D i nawet tekstury będą przetłumaczone;> git majonez ;) Nie mogę się doczekać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] dodano: 29.12.2008, 14:12
Za dużo hiperbol w tym newsie ;P
Mi tam spolszczenie nie jest potrzebne, bo nawet to co uczą w podstawówce wystarczy ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 11
kolan_Q dodano: 29.12.2008, 14:13
Tylko czy spolszczenie będzie przeznaczone także na ps3 i xpudło??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek dodano: 29.12.2008, 14:34
kolan_Q możesz se zapomnieć o spolszczeniu na Xboxa oraz PS3 bo taka grupa nie robi na te 2 konsole a na PC. Dobra powiedzmy że by robili i czym byś to zgrał?? Niczym bo się nie da (R* by musiał robić OFICJALNE spolszczenie aby było na konsole bo nie da się tego przesłać bo by trzeba było robić UPDATE a ta grupa tym się nie zajmuję a robi tylko jak mówiłem na PC). A jak się kolan_Q sprzeciwiasz że MOŻE zrobią to 1 na 1000.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
P_M_K dodano: 29.12.2008, 14:34
Najfajniejsze będzie spolszczenie tekstur :))
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wormss dodano: 29.12.2008, 15:06
Świetnie.
Ciekawe czy zdążą do końca stycznia. Chociaż i tak wszystko rozumiem. No może poza Little Jacobem bo on to chyba po chińsku gada ;pp.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19sawyer91 dodano: 29.12.2008, 15:11
Wszystko fajnie tylko, że wczoraj przeszedłem GTA -_- na szczęście szło prawie większość zrozumieć :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Martin12 dodano: 29.12.2008, 15:31
szkoda że tak późno bo przedwczoraj przeszedłem :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
sebastianflorkow dodano: 29.12.2008, 15:38
Zrozumienie fabuły i dialogów nie sprawia mi żadnego problemu , lecz spolszczenie to świetna wiadomość ! Dzięki Ci , Boże - Nasze modlitwy zostały wysłuchane xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 29.12.2008, 17:36
JEZU NA PC ZAWSZE JEST WIĘCEJ RZECZY
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Mik3 dodano: 29.12.2008, 17:52
wowGTA4, 100% racji! Bugi, lagi, errory, braki tekstur, zawieszenia, oj tak, i duzo duzo wiecej. Jak dobrze ze mam konsole. :) Co do newsa to nie wiem jak mozna nie rozumiec tak prostych sformulowan, jakie wystepuja w grze - "kill x", "find y", "go to z". Ale fakt, patrzac na srednia wieku graczy PC w stosunku do graczy konsolowych, to ci pierwsi dopiero raczkuja w ksztalceniu sie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek dodano: 29.12.2008, 18:26
Miki3 ty już nie szpanuj tą konsolą bo na PC jest więcej gier niż na te konsole. A tak pro po :P Na konsole wychodzi nie oficjalne spolszczenie?? Nie a na PC tak :) Widzisz już 1+ dla PC a - dla konsoli no PC też by miało minusy ale i tak by wygrało.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Igorsky dodano: 29.12.2008, 18:41
"nie wiem jak mozna nie rozumiec tak prostych sformulowan, jakie wystepuja w grze - "kill x", "find y", "go to z"."

A może Ci, którzy nie posługują się biegle angielskim chcieliby również poznać szczegóły fabuły, bo znając R* to jest ona na pewno ciekawa...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Alienman dodano: 29.12.2008, 19:04
TAAAK:D GTA przeszedłem ale czekam żeby zagrać sobie z pełnym tłumaczeniem, bo orłem z angielskiego nie jestem:)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 29.12.2008, 19:06
Mik3 o czym ty gadasz [zawsze to samo tylko tym sie bronicie konsolowcy mówiac ,że na pc bugi .A rzeczywistość wygląda tak rze na pc jest wysoka rozdzielczośc i gra wyglada i tak lepiej bugi mozna znieśc ,a konsole nie ma spolszczenia ,modó,i tp: [jestem dumny z tego ,że mam pc i z tego ,że pc-towcy bronią swego zdania
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
WojteCK dodano: 29.12.2008, 19:07
"Ale fakt, patrzac na srednia wieku graczy PC w stosunku do graczy konsolowych,(...)" weź bo komuś wyqrwie...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Mik3 dodano: 29.12.2008, 19:40
@ pawelosek, zatrzymales sie w czasie, kiedys dobre gry wychodzilo tylko na PC, ale czasy sie zmieniaja, i paleczke przejely konsole.
@wowGTA4, mialem okazje poczytac co nieco o wersji PC i optymalizacji tejze gry - GTA 4 na PC to jeden wielki crap. Wspomiales o grafice? Znajdz mi PC ktory udzwignie GTA na tych 'pro' (rzekomo lepszych od konsoli) detalach.
@ WojteCK, wg.badan przeprowadzonych w USA srednia wieku gracza na PC to 15 lat, a na konsolach - 30 lat. Statystyki nie klamia.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Okil dodano: 29.12.2008, 20:02
Weź się konsolowcu zamknij i się nie odzywaj...
Np. mi gta IV poszło na full detalach i mam średnio 30 fps a kompa mam za 2000 tys. Grafika jest lepsza niż na konsolach. O i pokaż mi na jakiej stronie tą średnią znalazłeś :|
A co do newsa to:
Super !! wreszcie spolszczą gta tylko że pod koniec stycznia ale i tak jest wyglebiście :D Jak spolszczą jeszcze tekstury to będzie super xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Okil dodano: 29.12.2008, 20:03
O i niniejszym ZAMYKAM kłótnie. I tak PC rulez !!! :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
czora94 dodano: 29.12.2008, 20:48
Sorry ze nie na temat ale czym odtworzyc format .vid? bo po zapisaniu w video editorze mam to w takim formacie i chcialbym jeszcze to skompilowac
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Okil dodano: 29.12.2008, 20:54
a klikałeś web ? w edytorze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mati_056 dodano: 29.12.2008, 21:16
Mik3 sądząc po komentarzu i tym że się bawisz i masz jakies problemy pomiedzy dędnymi "Bitwami" pomiędzy konsolą a PC to mogę wywnioskować że ty zaliczasz się do wieku poniżej 15 lat...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
lyndows dodano: 29.12.2008, 21:30
To będzie spolszczenie. ;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
matrud dodano: 29.12.2008, 22:11
link do najlepszej strony z mapa do gta:)

troche sie wczytuje ale jest the best


http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Okil dodano: 29.12.2008, 22:19
Jakieś kilka miesięcy temu było mówione na stronie głównej o tej mapie więc nie jesteś pierwszy. Po resztą nie na temat ;-)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.9.***.***]
Gość dodano: 29.12.2008, 23:28
Nie szkodzi ze nie wyjdzie na xboxa. Ja i tak wiekszośc zrozumialem, a i na padzie moim zdaniem wygodniej się gra. Pewnie i tak na youtube obejrze wszystkie spolszczone cutscenki. I bedzie gitez!!!!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
larry92 dodano: 30.12.2008, 00:05
Bardzo fajna inicjatywa. Niestety wcześniej niż na wakacje raczej z niej nie skorzystam, bo na X360 spolszczenia nie ma, a PC zmienię dopiero pod koniec roku szkolnego.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
19sawyer91 dodano: 30.12.2008, 00:54
Z tego co kiedyś czytałem najniższe detale to grafika jak na konsolach, ale czy to prawda to nie wiem :) co do bugów błedów tekstur itp - ja żadnego problemu nie miałem :) kolega również a że osoby które usiłują włączyć grę na kompach sprzed 3 lat i mówią, że mają lagi błędy itp to nie będę komentować :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Voltare dodano: 30.12.2008, 11:40
No to najwyraźniej źle przeczytałeś. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] dodano: 30.12.2008, 11:45
Nie jesteście politykami, więc się nie kłócic(bynajmniej tutaj, bo to wychodzi na nabijanie punktów). Zgodze się z mik3 - ci co ukończyli podstawówkę (czyli taki wiek jaki powinni miec[chyba] by móc zarejestrowac się na stronie ) powinni już znac dobrze już sobie tłumaczyc teksty...Ja sie wychowałem na tibi tam trzeba było umiec angielski bo polaków prawie nie było.(z 5 lat temu xD)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Nicolas93 dodano: 30.12.2008, 13:47
Ja przeszedłem GTA bez kodów(wybrałem: Zemsta!) i muszę przyznać, że fabuła gry - to jakaś tragedia(gatunek)! Wyrąbista gra! XD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Kalik dodano: 30.12.2008, 15:51
Nareszcie będzie spolszczanie !!! :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs dodano: 30.12.2008, 19:25
ja przeszedlem gta 4 tydzien temu :D i tez wybralem zemste :D no fabula nie zla chociaz nie zrozumialem kilku tekstow:/ teraz zaczynam zabijac golebie, bo stunty juz wszystkie mam:D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
radzio2211 dodano: 30.12.2008, 19:36
fajnie ze spolszczonko niekturych misji nie rozumialem i na odwal przechodzilem
@down jak masz pirata to nic sie nie stanie
dodam ze znajomy na piracie posowa(winda pirat
orginal gta ) i to na sp2 jak ktos chce niech pisze na gg 9693360 pomoge odpalic na sp2
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 30.12.2008, 21:35
Wbijam sobie dziś na multi pograć 4Fun.
Chodze patrze a tu kolo jak Harry Potter :D zasuwa jak odrzutowcem samochodem! Wsiadlem nagralem filmik, latal nawet pod woda! Jak skoczyl z budynku getalife zyl! A ja nie :( :P
Skakal z najwyzszej wysokosci z heli strzelal z auto-odrzutowca nic mu sie nie dzialo!
Jednak konczy sie piekna era multiplayera!
cheaty na rankingowych? To by byl koniec! APOKALIPSA jak ktos chce wiedziec jakiego modu uzywal to MOŻE powiem na gg 2783364
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Totmes dodano: 30.12.2008, 21:58
fajnie, zeby tez niektore stacje radiowe byly po polsku, jak w ruskim vice city ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 31.12.2008, 09:55
masakra juz dawałem sobie nadzieje ,że nie bedzie czitów ,ale to nie mozliwe [ostatnio jak gralem na multi to wszyscy strzelali kolesiowi z ak-47 w glowe a on nic idzie sobie piechota trzymajac rpg , podchodzi do ciebie i strzela pod nogi .Jak ty giniesz a on nie troche to smieszne ale te czity sa z[***] tyle ,ze teraz servery nie sa prywatne jak w gta sa i jak komus konto zbanują bedzie plakał [dlatego wszyscy co nie biora czitów niech zgłaszają raporty na cziterów [raporty przez live]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[89.228.***.***]
Gość dodano: 31.12.2008, 10:19
Chociarz bedzie latka...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek dodano: 31.12.2008, 10:41
a niech czitują :) Długo nie pograją na cheatach :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 31.12.2008, 11:05
no to zglosze reporcik na pana xsniper7x :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Mik3 dodano: 31.12.2008, 11:56
cheatowanie? ahh ci pecetowcy, szczyca sie rzekomo lepszym ukladem K+M zamiast pada, ale mimo to grac nie potrafia. :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs dodano: 31.12.2008, 12:32
Mam pytanko,czy sa jakies polskie servery bo wlasnie 2 godz temu kupilem i teraz instaluje, a i czy latwo sie zarejstrowac na tym live??

+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek dodano: 31.12.2008, 13:11
Mik3 przecież na padzie nie można pisać... Jak to robisz :D Cheaty używasz na pewno :P. A i po co ci komputer jak masz konsole?? Wywal kompa i zostaw konsole bo dla ciebie to BÓG a komputer to śmieć tak jak widziałem twój tekst że konsola lepsza :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Papas dodano: 31.12.2008, 13:11
tak już byś pszeszedł rous [***]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Mik3 dodano: 31.12.2008, 13:59
pawelosek, obys sie nie zdziwil. W konsoli mam przegladarke internetowa, a pisac moge ze zwyklej klawiatury podlaczonej do ps3, badz takiego dodatku do pada: http://home.people.net.au/~justinmurray1122/KEY_01 . Coz, zgasilem cie. :) Jesli chodzi o gry, to tak, konsola jest lepsza i jest moim hobby, a nie 'bogiem'.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Qbasob dodano: 31.12.2008, 14:53
@wowGTA4: a może grałeś na serwerze z Friendly Fire Off? :P Jak sobie gram we Free Mode na takich serwerach to się co chwilę znajduje ktoś, kto innych od cheaterów wyzywa :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 31.12.2008, 15:05
RoUs jak zrobisz wszystko dobrze to łatwo najpierw socjalclub to najlatwiejsze a potem live http://pl.youtube.com/watch?v=VLZKuil5zO4&feature=channel_page
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
maras723 dodano: 31.12.2008, 16:28
Ależ macie inteligentną dyskusję...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 dodano: 31.12.2008, 16:54
Do siego roku, życzę wam pomyślności i szczęścia w nowym roku ;], aha powinien wyjść już News związany z tym wydarzeniem ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
venom567 dodano: 31.12.2008, 17:58
siemka mam pytanie jak znalesc save w windows vista home basic bo probowalem i niemoge musze formata walnac !!! pomocy :(
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 dodano: 31.12.2008, 18:19
Albo w folderze z grą albo w Moich Dokumentach :P, zmień system na Windows XP Proffesional SP3 ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
NocnaGlizda dodano: 31.12.2008, 19:54
Spolszczenie dobra rzecz ale nie przyda się wielu ludiom którym ta gra nie działa mimo że mają HD4830 i Athlona 5600+. Ma wszystkie programy zainstalowane i wszystkie sterowniki. Spełnia wymagania sprzętowe i ma szybki internet. Podczas wczytywania błąd "raport błędu do wysłania". Oddam grę empikowi i podziękuje Rockstarowi za chłam.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
pawelosek dodano: 31.12.2008, 21:27
Mik3 no to podłącz myszkę jak masz klawiaturę :) A nie jakiś joystick... Jak by był w komputerze joystick to w ogóle nie do wyobrażenia to by było :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 01.01.2009, 00:19
za dużo wypiłem :/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 dodano: 01.01.2009, 00:19
Wzajemnie ;] Happy New Year ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Woodoo dodano: 01.01.2009, 11:26
Happy New Year :):):):)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Mrozek[pl] dodano: 01.01.2009, 13:27
Ekipie GTASITe chyba sie niechcialo napisac zyczeń... :p H-N-Y
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Papas dodano: 01.01.2009, 14:34
http://gtascreeny.tnb.pl/news.php
ZOBACZCIE TUTAJ NIEZŁĄ STRONKA Z DODATKAMI DO GTA MUWIE WAM NIEZŁĄ STRONKA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs dodano: 01.01.2009, 14:56
dla tych co nie widza gdzie sa save-y.
w Document and Settings < nazwa uzytkownika < ustawienia lokalne i dane aplikacji ,tam bedzie, ale jak macie orginal to nie podmienicie save;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
raduga dodano: 01.01.2009, 17:47
No i git, każda z platform coś oferuje. X360 daje płatny multi łączony z PC, ale i tak w słabszej wersji. W PC co prawda trzeba walczyć z błędami i kartami , ale za to ma najlepszy multi, na 32 osoby. PS3 za to oferuje nie co innaczej ustawione argumenty. W końcu przecierz z PS3 można zrobić pełnosprawny komputer(linux), a w standardzie ma cd, dvd, bd i wi-fi. I do tego nietrzeba płacić rocznie 200PLN za Xbox Live. Nie wiem czy na linuxie w PS3 można zainstalować GTA IV PC. A x 360 nie ma bd, a wi fi trzeba dokupić za jakieś 150 zł. Po za tym x360 jest tak samo zawodny jak PC. Może nie systemowo, ale sprzętowo. Ja postawiłem na PS3 i jestem zadowolony, zwłaszcza z PS store.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
raduga dodano: 01.01.2009, 17:48
Zapomniałem jeszcze tylko dodać że dodatek DLC dla x360 sprawia ze x ma lepsze gta od pc.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
I love GTA dodano: 01.01.2009, 20:21
Jedyną osobą, której nie rozumiem jest Jacob więc spolszczenie jest mi obojętne. ;]
@Mik3 Proszę, zamknij się w swoim pokoiku z konsolką, odetnij neta i zasłoń okno. Zrobisz wielu ludziom przysługę.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Stasiu dodano: 01.01.2009, 22:55
no właśnie, co jak co, ale Little Jacob gada takim slangiem, że ni ch... nie da się go zrozumieć
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 01.01.2009, 23:11
hee jak nie możesz go zrozumieć to włącz napisy [po problemie ]a co do @Mik3 konsola nigdy nie bedzie lepsza od pc ,bo kiedy wychodzi konsola jest przeznaczona do użytku 3-4 letniego a w tym czasie środek konsoli zostaje taki sam .Technika idzie do przodu z dnia na dzień i w okresie tych 4 lat pc można ulepszać a konsole nie .Dlatego zamknij jadaczke @Mik3 ,te wywyższanie konsol jest co najmniej żałosne.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Mik3 dodano: 02.01.2009, 10:15
konsola do uzytku 3-4 letniego? rozwaliles mnie tym. Ps2 jest na rynku od ponad 8 lat, a gry nadal na nia wychodza i tak bedzie zapewne z ps3. A pc ci starczy na rok, dwa. Wiec po co mi wydawac pieniadze co rok na podzespoly, jak jedna konsola mi starczy na wiele wiecej czas a bede mial wlasciwie to samo, tyle ze bez stresu i zmarnowanych pieniedzy?
Reasumujac, wszystkie te wasze argumenty przemawiajace, jakoby pc mial byc lepszy do grania, mozna sobie w [***]e wsadzic. Tak wiec nie silcie sie na kolejne ataki na moja osobe, bo to nic nie da.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
KubaKX dodano: 02.01.2009, 10:55
No właśnie, zgodze sie z Mik3, ponieważ po co wymieniać podzespoły skoro gry sie nie zwalniają itp.? No po co? Żeby marnować pieniądze i szpanować? No nie sądze. Konsola jest przeznaczona do gier, a PC do pracy, zresztą na PC dużo sie dzieje, i PC wymaga wymiany podzespołów po szybszym czasie. Ale konsola nie. I nikt nie musi zamykać jadaczki bo niby PC jest lepsze. Nie mówie że konsola jest lepsza, ale każde ma swoje plusy i minusy, nie widze sensu najeżdzania sie na siebie bo za takie coś potem mogą lecieć bany od moderatorów...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
raduga dodano: 02.01.2009, 11:00
No włacha Mik3, PSX przecierz działał 5 lat i jeszcze rok na rozpędzie(wiecie, przejście na sprzęt nowej generacji...). PS2 działało 6 lat i jeszcze 2 na rozpędzie, z czego wynika że PS3 będzie działało 10 lat! I to prawdopodobne, bo PS3 jest lepsza od niejednego PC(multimedia i gry na max). A że PC po roku wymaga nowego procesora, ramu i graficznej to nie ma szans by był lepszy od konsoli, bo konsole czasami trzeba tylko uaktualnić(nowy xmb, na 2.60 i tak dalej), a PC to ciągła walka z wirusami. Wracając do systemu... PC ma Windows. XP zabiera tyle mocy pc że na jedno gta na ps3 starczy mocy, niemówiąc już o vista...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
raduga dodano: 02.01.2009, 11:02
O, jeszcze jedno: Happy New Year!;)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 6
raduga dodano: 02.01.2009, 11:07
A, historia lubi się powtarzać(i ja), bo gdy wyszła babcia Play Station to była 2 razy lepsza od kompa z tego samego okresu. PS3 ma ten sam bajer, a to że liczbowo PC jest mocniejszy, to o to niema się co martwić. W końcu wystarczy spojżeć na SA na PC PS2. Wersja na PS2 chodzi na średnich ustawieniach i płynnie, a mój stary PC na najniższych ledwo chodził ze zwiechą, a był 6 razy silniejszy od PS2. Xbox był tylko odrobinke lepszy od PS2 i dawał maksymalne płynnie i w standardzie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
radzio2211 dodano: 02.01.2009, 13:44
ma kto amatorska wersje spolszczenia ?
ja szukam , szukałem i nie znalazłem
kilka dni będę musiał poczekać :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.40.***.***]
Gość dodano: 02.01.2009, 13:56
raduga proszę Cię "włacha" T_T
Każdy lubi co innego .Niektórzy konsole a inni PCety , inni lubią jak im śmierdzą skarpety ,a inni nienawidzą owoców .Moim zdaniem każdy lubi coś innego ,więc skończcie wychwalać swój sprzęt , bo to się robi nudne .Pogadajmy sobie np o nadchodzącym spolszczeniu :P.Jestem ciekaw jak oni zamierzają przetłumaczyć slang Litle Jacoba ??...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
venom567 dodano: 02.01.2009, 15:22
siemka mam ptanie ktory kontroler wg was lepszy ten od xboxa 360 czy ten od logitecha z chlodzeniem ?? http://allegro.pl/item513431783_salon_logitech_chillstream_controller_pc_pad_wawa.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Stasiu dodano: 02.01.2009, 15:48
Konsole mają lepsze paramertry od kompów kilka lat do przodu, żeby coraz lepsze gry można było robić.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
radzio2211 dodano: 02.01.2009, 16:42
haha "konsole maja leprze parametry od kompow"
na jakim świecie ty żyjesz "stasiu"
daje 10/10 najlepsze z tej całej kłótni
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 02.01.2009, 19:11
ale wlasnie po co sie klucić,skoro wiemy ze pc jest lepsze -lepsze parametry-->lepsze od konsoli proste
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
arenas dodano: 02.01.2009, 19:36
nowa fajna stronka o GTA http://www.kamifilms.tnb.pl/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 02.01.2009, 19:41
Stasiu po prostu mnie zabiłeś twoim tekstem x.X :D No no ja wiem pare lat do przodu, konsole są z przyszłości, importują je ufoludki z innej czasoprzestrzeni ;p
No to strzelamy! Z którego roku jest technika XBox360? Myśle że wymyślili ją w 2020 roku Koreańczycy z Crysisa :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
czeski dodano: 02.01.2009, 19:48
miki48 hehe dobre
a PS3 wymślono w 2100r, przeciez takie coś to przyszłość my jeszcze nie mamy nawet elektryczności, tylko świeczki i kompy napędzane na korbke,
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 02.01.2009, 20:00
no niestety takie czasy :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
czora94 dodano: 02.01.2009, 21:22
Ale jak to? przecierz jakby nie bylo elektrycznosci to bysmy nie mogli uzywac tych kopputerow i konsol co je mamy... to chyba oczywiste...
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 02.01.2009, 21:25
od czego jest korbka ;d nakrecasz i ciupasz w gta :P a w konsolach jest mniejsza korbka przenosna ;d Sam zrobie sobie rowerofotel ;d zeby nie musiec nakrecac co 1 misje $.$
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.40.***.***]
Gość dodano: 02.01.2009, 21:43
czora94 idź precz..ciemna maso ;P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
czora94 dodano: 02.01.2009, 22:14
Przecierz zartowalem :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
slacker7 dodano: 02.01.2009, 22:42
No to lux :] Spolszczenie w drodze, no nic we ferie czeka mnie przechodzenie GTA IV po raz trzeci ^^ Mam jeszcze pytanie. Na PC też dodali Achievmenty. No więc chcę się zapytać po kiego grzyba nam te punkty (Gamepoints)??
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
RoUs dodano: 03.01.2009, 00:41
Ale nie ktorzy sa zalosni;/ pisza ze komp jest w duzej ,wrecz stanowczo lepszy od konsoli mam pewnie sie domyslac, iz nigdy jej nie posiadaliscie. A dam tak prosty przyklad mamy taka GTA 4 na ktorej rewelacyjnie gralo sie na PS3 czy tez xbox360, no coz przyszedl moment na PC i co sie okazalo? Polozyla na lopatki PC. Dzieki czemu wywnioskowalismy iz caly PC nie dosc ze trzeba w niego inwestowac (zakup pod zespolow)to jeszcze nie chodzi nam tak jak trzeba gra, a konsole wystarczy kupic i nie obawiac sie czy dana gra nam pojdzie i czy trzeba cos dokupic, spewnoscia mamy 100x lepsza grafike niz na PC. A wiec nie ma sie co oszukiwac, PC w koncu wyjda z "mody" i beda przydatne do uzytku biurowego, niestety czas idzie do przodu, kto wie moze zostanie skonstrulowany nowa Odmiana PC gdzie bedzie wydajniejsza, i zadnych doplat do niego. Ale nie zaglebiajmy sie w przyszlosc bo kto wie jak sie potocza spawy. Na dzien dzisiejszy bezwatpienia konsole wprzedzaja nasz ukochany PC o kilkanascie lat;/;/;/ Sorki za taka dluga wypowiedz;p
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 03.01.2009, 09:48
RoUs wedlug mnie sie myslisz chyba sobie porownalem juz grafike grajac rownoczesnie na pc i xbox i na kompie jest o wiele lepsza...
Z reszta ja wole grac na PC bo jest lepszy "FUN"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 03.01.2009, 09:54
i jeszcze mylisz sie w kwestii "Ale nie ktorzy sa zalosni;/ pisza ze komp jest w duzej ,wrecz stanowczo lepszy od konsoli" komputer ma o wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele (99999999x...) razy wiecej mozliwosci niz konsole, są tez inne rzeczy poza grami ktorych nie ma na konsole :) W koncu komputer nie jest tylko do grania...
Wiec jak cos to nie "nie ktorzy" tylko ty mozesz byc zalosny myslac ze konsola jest lepsza od pc... To tylko moje zdanie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[94.40.***.***]
Gość dodano: 03.01.2009, 10:16
które ja podzielam :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 03.01.2009, 10:19
Jak ktoś chce to wstawiłem na speedyshare plik który odblokowuje wszystkie ubrania dostępne na multi bez nabijania "levela". Nie moje ale dodałem instrukcje :P http://www.speedyshare.com/536440811.html
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 03.01.2009, 10:35
fajnie pc gorsza grafika czyli xbox [360,ps3 mają lepsze karty graficzne od pc ,choć w konsolach nie wymienia się kart graficznych ,a w pc jak tylko wyjdzie coś nowego już mozna to zakupić ]buchchca hahaaaaaa nie moge ze śmiechu trzeba być albo nienormalnym ,albo mieć klapki na oczach jak RoUs ,,Na dzien dzisiejszy bezwatpienia konsole wprzedzaja nasz ukochany PC o kilkanascie lat,, TRZYMAJCIE MNIE KILKANAŚCIE//czyli RoUs twierdzi ,że konsole są lepsze o przynajmniej 11 lat człowieku albo jesteś niezle walnięty na punkcie konsol albo po prostu nie umiesz dobierać słów ,,kilkanaście,, sorry nie moge heeeee heeee buchaa hahahee
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 03.01.2009, 10:39
to pc są i będą lepsze od konsol .Do puty wychodzą gry na pc pc będzie lepsze ,jedyny - pc to to ,że na konsole jest więcej gier głównie po to żeby zarabiać ponieważ gry na konsole są droższe [nie mówie tu o piratach konsolowych bo to śmieci]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 03.01.2009, 10:43
wowGTA4 poprawie Cię trochę "na konsole jest więcej gier" to rozumiem że chodziło Ci o te najnowsze gry :P Bo ogólnie gier na PC jest niezliczenie więcej :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
venom567 dodano: 03.01.2009, 11:36
ludzie ;] mam pytanie czy gta iv na pc na padzie logitecha chielstream będzie działać poprawnie? tak jak na padzie MSu?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Ganjalf dodano: 03.01.2009, 12:30
I jeszcze jedno. Prawda, PC jest kilka lat w przód w porównaniu do takiego PS3... Czemu gry na PC nie działają płynnie? Bo producenci się spieszą i wyprowadzają s[***] porty z konsol, tak jak jest w przypadku GTA IV... Skoro na PS3 jest grafa porównywalna do 7900GTX, to na PC na takiej grafie, na medium powinno się grać płynnie..
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 03.01.2009, 13:10
miki48 tak ale kto gra w gry typu icy tower [na konsole jest nawet ,,Def Jam Jcon,, czyli nowości ]osobiście szkoda mi ,że nie ma takich gierek na pc ale i tak sądze ,że pc jest lepsze
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 03.01.2009, 13:19
Kurde kilka dni temu zniklo mi osiagniecie I Love Liberty City i sie nie pojawia ;/
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
solor dodano: 03.01.2009, 13:40
grafika na konsolach nie zależy tylko od konsoli i gry tylko jeszcze od dobrego telewizora bo każda teraz gra na ps3 wychodzi w full hd :PP a jeżeli mamy gorszy telewizor to grafa jest porównywana do pc :P, ale i tak pc ma większy zakres użytkowania =]
osobiście mam dobrego kompa na którym gtaIV mi chodzi na najwyższych wymaganiach płynnie z niewielkimi przycinkami :P ale jestem też posiadaczem konsoli ps3 z której też jestem zadowolony :P bo fajnie na niej gry wyglądają i masowo się gra na dobrym telewizorze full hd jakiego też jestem posiadaczem. dobra kończe cya
pzdr....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 03.01.2009, 15:06
miki48 mi łącznie znikneło ponad 140 pt. G to jest ********,*******,****,**** w **** masakra ******** ******** jestem ********* na to ****** ******** jakie to live ******** jest. Znikły mi za 200 gołębi i 50 skoków i wogóle te najlepsze jestem ********* ,prosze nie poruszajcie tematu znikających achievementów bo mi się płakać chce ,dajcie nowy news
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
venom567 dodano: 03.01.2009, 15:26
Drodzy PeCetowcy i Konsolowcy niemoge tej waszej kłótni na temat "PC lepszy a nie bo konsola" trzeba przyznac ze jak wychodził xbox 360 (4 lata temu) to byl lepszy od pecetow ale teraz to pc za dobra kase sa duzo lepsze od konsol ale za tYLE CO KOSZTUJE XBOX to niema lepszego kompa trzeba przyznac fakt ze lubie chodzic dom kuzyna i grac na padzie ale teraz gdy kupilem sobie Pada Logitech ChillStream to czuje tak jakbym gral na konsoli . Ale to tylko w polsce (biednym kraju) niestac ludzi na PeCeta co uciagnie najnowsze gry . Kuzyn jak zobaczyl gta na pc to powiedzial ze go wych***li z xboxem elite ;p . wiec wychodzi na to ze narazie lepszy jest PC ale jak wyjdzie nowa generacja konsol to my PeCetowcy bedziemy plakac ;p ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
miki48 dodano: 03.01.2009, 16:08
Jest jakiś sposób żeby to odzyskać? bo nie mam sejwa :D przed tymi 40% gry kiedy sie odblokowywuje ten achwievent "I LOVE LIBERTY CITY"
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
wormss dodano: 03.01.2009, 21:30
venom567 na tym padzie normalnie pójdzie. Sam takiego mam i on ma sterowniki od pada z xboxa i wszystkie gry wykrywają go jako pad z xboxa 360. I na GTA IV działa normalnie, bo sam gram. Ale lepiej sobie zainstaluj sterowniki XBCD do niego. ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 dodano: 04.01.2009, 00:05
Co do tego spolszczenia oni to robią pod wersję 1.1?? czy 1.0, wolałbym żeby zrobili dwie wersję pod 1.0 i 1.1, wiadomo orginał na 1.1 nieorginał na 1.0 ^^, ale jak tak patrze na mody do GTA 4, to raczej będzie tak samo że po wklejeniu moda gra się niewłączała, widocznie po wpadce z Hot Coffe, R* zablokował modowanie gry ^^
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Stasiu dodano: 04.01.2009, 11:58
jest patch przez który można modować grę
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Stasiu dodano: 04.01.2009, 12:18
Ejj, ale ludzie, nie myślcie, że jestem za konsolami, wiem, że PC więcej może wycisnąć z GTA IV, tylko dla zwykłych ludzi potrzeba czasu, żeby sprzęt staniał i mogli go kupić. Swoją drogą to logiczne, że konsole muszą mieć lepsze parametry na kilka lat wprzód, bo inaczej to by trzeba było co rok, albo co dwa lata nową konsolę robić. Nie chcę się tu mądrzyć, bo nie wiele wiem, więc niech ktoś mądry, kto zna się na rzeczy niech się wypowie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
Zoolman dodano: 04.01.2009, 13:16
Ludzie! I po co kłótnie znowu co lepsze? PC jest do różnych zastosowań, a konsola TYLKO do grania. Ja na ten przykład mam Xbox 360 i PC i używam więcej PC niż konsoli. Ale konsoli używam do GTA IV :) bo lekko płynniej chodzi... A na PC GTA IV na max detalach mi śmiga i na PC gram bo grafika lepsza u bugów mniej :D. Dla mnie i PC i konsola to dobre urządzenia jednak u mnie każde ma równe szanse :)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
wowGTA4 dodano: 04.01.2009, 13:29
musze sobie kupić ps3 [ten xbox ma [***]iscie wiele bonusów przez ten uprzywilejowany microsoft.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
DArkon1990 dodano: 05.01.2009, 02:15
To chyba lepiej kupić X360, skoro ma te "uprzywilejowania" ^__^ i bonusy ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
dsmstars dodano: 05.01.2009, 14:09
Ktos chętny na spolszczenie?
Zapraszam do mnie na GG:6654778
Robiłem to od 5.12 a skończyłem 3.01 Pomógł mi mój brat który jest na 3 roku studiów Jego kierunek to anglistyka na Uniwersytecie Warszawskim /Spolszczona jest cała gra razem ze stronami web
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 16
marti21 dodano: 05.01.2009, 22:49
Niewiem czy ktoś to pisalł czy nie ale ponoć R* zabronił spolszczać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 3
drake dodano: 06.01.2009, 13:45
jeszcze jedna wiadomosc dot. wojny kolsola vs pc = bany polecą
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
Mateusz1704 dodano: 14.01.2009, 14:27
spolszczenie miałobyć pod koniec stycznia ale chyba się nie wyrobią , na razie jest tylko 21 % postępu .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]