reklama

Najnowsze informacje

422VSpolszczenie GTA:IV oraz EFLC przez Iron Squad News | PC PS3 X360 | 31.01.2011 23:00 przez Redakcja GTA Site
Encyklopedia: Grand Theft Auto IV

Iron Squad powstał 30 grudnia 2004. Od ponad sześciu lat skupia grupę tłumaczy, grafików oraz programistów. Prawie trzydziestoosobowy zespół, złożony z wszelkiej maści osób, poświęca swój czas dla Was, dla graczy. Iron Squad był na początku skupiony na tłumaczeniu serii Jagged Alliance. Jednak...

Iron Squad powstał 30 grudnia 2004. Od ponad sześciu lat skupia grupę tłumaczy, grafików oraz programistów. Prawie trzydziestoosobowy zespół, złożony z wszelkiej maści osób, poświęca swój czas dla Was, dla graczy. Iron Squad był na początku skupiony na tłumaczeniu serii Jagged Alliance. Jednak od 2009 roku rozszerzył swoją działalność i zasłynął w innych grach (największym aktualnie projektem grupy jest Aion: The Tower of Eternity).

Jednak co Ci dziwni ludzie mają wspólnego z serią GTA? Jak zapewne niektórzy z was wiedzą, grupa GTAPolska przerwała prace nad dodatkami do GTA:IV - The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Kierownik zespołu Iron Squad (Len), wspólnie z szefem GTAPolska (Krejd), uzgodnili przejęcie projektu GTAPolska przez ekipę Lena. Co to oznacza?

Oznacza to, że IS zajmię się dokończeniem tłumaczenia GTA:IV, po czym zacznie pracować nad pierwszym dodatkiem - The Lost and Damned. Dowodem na zaangażowanie grupy jest najnowsza aktualizacja (v0.98) spolszczenia do GTA:IV. Link do spolszczenia dostępny jest na stronie Iron Squad.


Informacja na forum GTAPolska
r e k l a m a

Komentarze (21) Skomentuj Obserwuj

 
Poziom: 2
Olek191 dodano: 01.02.2011, 11:34
no czekałem na ta informacje jeszcze dobre info to by było gta vice city multi :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
lyndows dodano: 01.02.2011, 18:01
Jakiś news wreszcie. :D Czekamy na spolszczenie.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[83.15.***.***]
Gość dodano: 02.02.2011, 08:52
No wreśćie [***] coś konkretnego tylko z tym spolszczeniem do iv JEST MAŁY PROBLEM ZE NIE MOGE GO POBRC BO KOMPUTER SIĘ WIESZA KUMPEL TEZ TAK MA
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[82.160.***.***]
Gość dodano: 02.02.2011, 12:14
No nareszcie, myślałem że już nie będzie. Przynajmniej multi będzie działać.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
[91.201.***.***]
Gość dodano: 02.02.2011, 14:46
Rozjebał mnie post kolesia na gtapolska, który skopiował newsa i pyta o co chodzi xD
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
TheJin dodano: 04.02.2011, 20:04
Mogli by zrobić dobre (czyli z polskimi znakami) spolszczenie do Bully Scholarship Edition. Wtedy u mnie mieliby stuprocentowe poparcie!
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
_Remik_ dodano: 08.02.2011, 13:49
Super wiadomość. Nareszcie ktoś się za to weźmie :P
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
MTAsaFAN dodano: 10.02.2011, 22:28
Siema, orientuje się ktoś czy będzie mta IV? Bo z tego co ludzie piszą na forum mta wynika, że pracują, aczkolwiek nie ma niczego oficjalnego na ten temat. Oprócz: http://www.youtube.com/watch?v=cty5MPxFDUE filmik dodany w kwietniu 2010, więc już jakieś postępy powinny być, prawda?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
tomekk dodano: 11.02.2011, 00:20
MTAsaFAN super miejsce se znalazłeś
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
MTAsaFAN dodano: 11.02.2011, 12:05
Na forum napisać?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
MTAsaFAN dodano: 15.02.2011, 18:03
nowa wersja iv:mp, nie dla piratów :P
http://iv-multiplayer.com/155

redakcjo, śpicie?
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
Bartix11 dodano: 17.02.2011, 02:21
"nowa wersja iv:mp, nie dla piratów" hehe zobaczymy jak długo :D
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
MTAsaFAN dodano: 17.02.2011, 13:15
szczerze mowiac to juz jest sposob ;]
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
Guzyl dodano: 26.02.2011, 16:35
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
lostfanlp dodano: 27.02.2011, 13:56
Nareszcie ktoś ambitny się weźmie za spolszczenie. Pewnie za niedługo będziemy mieli finalną wersję spolszczenia do IV i wreszcie będę mógł pograć po polsku.
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
KAZUYAH dodano: 28.02.2011, 16:00
Czemu nie ma newsa że R* zarezerwowało pare domen które najprawdopodobniej będą służyć do reklamy GTA V ???
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
Bartix11 dodano: 01.03.2011, 18:21
coś mi się wydaję że prędzej Rockenstar Wyda GTA V zanim oni skończą spolszczenie do Dodatków....
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
tomekk dodano: 07.03.2011, 00:07
lostfanlp przecież, już możesz grać po polsku. Gra jest w pełni spolszczona tylko nie wszystko jest sprawdzone i poprawione. (pod koniec gry mogą być błędy)
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 1
jarek2045 dodano: 09.03.2011, 16:14
Szkoda że nie ma w planach wydania oficjalnego spolszczenia, i że nie wydadzą spolszczenia z Dubblingiem.. . ;)
Ale cóż, pewnie niektórym się przyda, chociaż Ja wolę nie ryzykować , zważając na to że w GTA IV można Sobie odciąć dostęp do Multi, w prosty sposób.. ;/ .
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
Bartix11 dodano: 30.03.2011, 19:19
jarek2045 sory że to powiem ae mnie już [***] nygustwo niektórych.. nie umiesz czytać napisów że dubingu potrzebujesz??
prosze bardzo ale dajmy to na przykład najnowszy crysis 2 zrąbany lektor zero emocji totalne dno chce tego też w gta IV ?? prawda jest taka że do polskiego dubingu głosy podkładają takie ciamajdy że gra traci wszelkie zalety ze strony efektów dzwiękowych
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]
 
Poziom: 2
Bartix11 dodano: 30.03.2011, 19:20
wyjątkiem jest tylko jeden tytuł Saga Gothic
+ 0 - [Cytuj] [Odpowiedz]